11 квітня 2024 в 19:00, Київ, Місце проведення: МЦКМ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма»»
Київ, Місце проведення: МЦКМ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1 - 11 квітня 2024 в 19:00

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ЗВУЧАННЯ: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ З АКУСТИЧНИМ КОНЦЕРТОМ У КИЄВІ

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють акустичні концерти у філармоніях та Оперних театрах найбільших міст України.

11 квітня відбудеться концерт у Києві. Жовтневий Палац, початок о 19:00.

У квітні 2024 року шанувальники зможуть побачити та почути ексклюзивну акустичну програму гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, такі концерти гурт даватиме вперше у своїй історії.

Нові пісні та вже давно знайомі треки: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» та інші – у новому звучанні.

Тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Разом до перемоги», прославився абсолютними аншлагами у кожному з міст. У 2023 році гурт, проїхавши більше 120 000 км та зіграв більше 150 концертів Україною та світом.

З початку повномасштабного вторгнення БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дають виключно благодійні концерти, і ці – не виключення.

«Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують свій великий тур під назвою «Разом до перемоги», який продовжиться до березня 2023.

Також гурт наголошує: «Не артисти роблять концерти, їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал».

Придбати квитки на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма» 11 квітня 2024 в 19:00, Київ, Місце проведення: МЦКМ по ціні від 200 грн.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма» відбудеться 11 квітня 2024 в 19:00 в Київ, Місце проведення: МЦКМ за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1.

Доставка квитків на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма» по місту Київ та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Київ, Місце проведення: МЦКМ, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Київ 2023.

Квиткова каса Київ, Місце проведення: МЦКМ, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Київ, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Київ.

У нас ціна на квитки на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Київ

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Київ