2 серпня 2023 в 21:00, Житомир, Зал "Концертний Сервіс",

Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту»
Житомир, Зал "Концертний Сервіс", - 2 серпня 2023 в 21:00

Шановні шанувальники творчості Анастасії Приходько !

Ми відкриваємо новий формат для тих, хто не може відвідати живі концерти виконавиці відомих хітів "Мамо", "Степом", "Герої не вмирають" та інших відомих пісень.

В нашій країні війна. Ворог обстрілює наші мирні міста. Багато жінок та дітей залишили свої домівки заради безпеки. Не завжди випадає нагода дати живий концерт у будь-якому місті України.

Пропонуємо Вам перегляд концертної відеоверсії з туру-2023 "Степом". Пориньте в атмосферу концерту з екрану Вашого телевізора, комп'ютера або іншого гаджету. Також дану відеоверсію вже скоро зможуть подивитись усі бажаючі у любій країні світу. Про це ми будемо повідомляти на нашому сайті квиткового оператора. Придбавши квиток на перегляд, Ви допомагаєте нам бути незламними та сильними. Переглянувши концертну відеоверсію, Ви неодмінно відчуєте приплив сил, а дух патріотизму та відданості стане ще міцнішим. А за першої ж нагоди ми обов'язково відвідаємо Ваше місто та подаруємо Вам гарний настрій на живому концерті Анастасії Приходько.

Разом до Перемоги! Приємного перегляду.

Придбати квитки на Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту 2 серпня 2023 в 21:00, Житомир, Зал "Концертний Сервіс" по ціні від 200 грн.

Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту відбудеться 2 серпня 2023 в 21:00 в Житомир, Зал "Концертний Сервіс" за адресою .

Доставка квитків на Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Зал "Концертний Сервіс", Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Зал "Концертний Сервіс", де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Анастасія Приходько «Степом». Відеоверсія концерту цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир