13 вересня 2024 в 19:00, Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету, вул. Віталія Матусевича, 11а

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

 • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
 • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
 • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
 • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
 • він доступний відразу після купування;
 • втрачений квиток легко відновити;
 • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
 • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
 • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця»»
Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету, вул. Віталія Матусевича, 11а - 13 вересня 2024 в 19:00

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирушають у новий масштабний тур під назвою «Сильні серця».

Масштабний тур, де українські серця битимуться в унісон.

Більше 100 концертів Україною починаючи з кінця травня 2024 року: шанувальники зможуть побачити та почути нову програму під назвою «Сильні серця».

Нові пісні та вже давно знайомі всім треки: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» та інші – все для того, аби згуртуватись і продовжувати допомагати ЗСУ, адже всі концерти туру - благодійні.

Попередній тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, що пройшов у 2023 році, прославився абсолютними аншлагами у кожному куточку України. Квитки було важко купити вже за місяць до виступу.

У 2023 році гурт зіграв більше 150 концертів Україною та світом.

З початку повномасштабного вторгнення БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дають виключно благодійні концерти, завдяки яким вже вдалося зібрати близько 50 мільйонів гривень на потреби Збройних Сил України. Хлопці також виступають з акустичною програмою для наших військових, лікарів, волонтерів, ДСНСників та усіх, хто щодня відстоює Незалежність України на всіх фронтах.

Основною ціллю туру «Сильні серця» є збір коштів на авто та дрони для ЗСУ.

А прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують свій всесвітній тур під назвою «Разом до перемоги», в рамках якого хлопці гратимуть концерти до лютого 2024 року.

«Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Також артист наголошує: «Не артисти роблять концерти, їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал». Тож, не пропустіть БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у своєму місті!

Придбати квитки на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця» 13 вересня 2024 в 19:00, Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету по ціні від 450 грн.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця» відбудеться 13 вересня 2024 в 19:00 в Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету за адресою вул. Віталія Матусевича, 11а.

Доставка квитків на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця» по місту Кривий Ріг та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Кривий Ріг 2023.

Квиткова каса Кривий Ріг, ПАЛАЦ МОЛОДІ та СТУДЕНТІВ Криворізького національного університету, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Кривий Ріг, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Кривий Ріг.

У нас ціна на квитки на БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Сильні cерця» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Кривий Ріг

 • Придбати квиток на Музична комедія на 2-дії «Моя чарівна леді» в КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка

  Музична комедія на 2-дії «Моя чарівна леді» КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Цирк на льоду «Незламні»: Цирк на льоду. Незламні в Криворізький державний цирк

  Цирк на льоду «Незламні»: Цирк на льоду. Незламні Криворізький державний цирк

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Вечори на хуторі поблизу Диканьки (Дніпровський театр ім. Т.Г.Шевченка): Вечори на хуторі поблизу Диканьки(Кривий Ріг) в Криворізький театр драми та музичної комедії імені Т.Г. Шевченка

  Вечори на хуторі поблизу Диканьки (Дніпровський театр ім. Т.Г.Шевченка): Вечори на хуторі поблизу Диканьки(Кривий Ріг) Криворізький театр драми та музичної комедії імені Т.Г. Шевченка

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Чоловік моєї дружини в КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка

  Чоловік моєї дружини КП КАМТДМК імені Тараса Шевченка

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Цирк на льоду «Незламні»: Цирк на льоду. Незламні в Криворізький державний цирк

  Цирк на льоду «Незламні»: Цирк на льоду. Незламні Криворізький державний цирк

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Казка «Пітер Пен і Венді». Криворізький АМТМПМ «Академія руху» в Театр "Академія Руху"

  Казка «Пітер Пен і Венді». Криворізький АМТМПМ «Академія руху» Театр "Академія Руху"

  Придбати квиток

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Кривий Ріг