18 жовтня 2021 в 19:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6

Черный квадрат. Медовый месяц Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Черный квадрат. Медовый месяц»
Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6 - 18 жовтня 2021 в 19:00

Вистава за однойменною п'єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно про нас - чоловіків.

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваним і закономірним висновкам ....

Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про фаллоіммітатор ...

Лора - впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки - лише іграшки в її руках.

Катя - успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.

Валя - персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить - свобода, свобода, свобода !!! Але ... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Георгій - він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.

Вистава не призначений для людей з святенницьким ставленням до світу. Кілька разів використовується ненормативна лексика.

Рекомендується до відвідування з близькими подругами або люблячими парами.

Жінкам без почуття гумору вхід категорично забороняється. Легка комедія на вічні теми: кохання, зради і розуміння. Спектакль по одноименной пьесе Габриелля Барилли. Очень женский спектакль, но, конечно про нас – мужчин.

Три молодые женщины собираются в канун праздника, чтобы обсудить дела сердечные и приходят к весьма неожиданным и закономерным выводам....

О мужчинах, о сексе, о взаимопонимании, о деньгах, о коньяке, об одном фаллоиммитаторе...

Лора - уверенная в себе кокетка, всегда стоящая к мужчине на шаг ближе, чем того требуют приличия. «Она идет по жизни смеясь», с легкостью завоевывая внимание многочисленных поклонников. Она знает, чего хочет, и легко добивается этого. Мужчины - лишь игрушки в ее руках.

Катя - преуспевающая деловая женщина, которая реализовала себя в профессии, но не может найти своего «женского счастья». Она разочаровалась в современных мужчинах, но в душе она романтичная особа, которая до сих пор верит в сказочные happy ends, и все еще ждет своего принца.

Валя - персонаж, который неожиданным образом меняет весь ход событий пьесы. Семь лет она разыгрывала спектакль под названием «идеальный брак», но теперь ее терпению пришел конец. И больше она этого не допустит - свобода, свобода, свобода!!! Но... спустя две недели жизнь подруг коренным образом меняется.

Георгий - он же Гера, сосед, мужчина-сюрприз.

Спектакль не предназначен для людей с ханжеским отношением к миру. Несколько раз используется ненормативная лексика.

Рекомендуется к посещению с близкими подругами или любящими парами.

Женщинам без чувства юмора вход категорически воспрещается. Лёгкая комедия на вечные темы: любви, предательства и понимания.

Придбати квитки на Черный квадрат. Медовый месяц 18 жовтня 2021 в 19:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги по ціні від 190 грн.

Черный квадрат. Медовый месяц відбудеться 18 жовтня 2021 в 19:00 в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги за адресою пл. Соборна, 6.

Доставка квитків на Черный квадрат. Медовый месяц по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Черный квадрат. Медовый месяц цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир