13 июля 2022 в 18:00, Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал,

Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги»»
Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал, - 13 июля 2022 в 18:00

Проект "Чорного квадрата", який користується просто скаженою популярністю. Такі аншлаги, які ми збираємо спектаклями, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться в найвідвертіших і неможливих снах. Итак, час прийшов. Поговорити відверто про Це.

Не потрібно робити вигляд, що вас конкретно це не торкається, і взагалі, ви не розумієте, про що мова. Так, ми говоримо про секс. Ми ведемо відверту розмову. Через спектаклі про Це. Ми даємо вам найсильніші і швидкодіючі ліки від депресії і поганого настрою. Це супер-мега-экстра комедії!

Спектаклі про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пари людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.

Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не треба говорити? А що трапляється само собою? Що відбувається далі? Щось же міняється усередині у нас після усього цього?

Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме - ми розповімо вам дуже детально. Відверті теми, щирі розмови. Кокетування і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості. Усе це закручується, прокручується і вилазить такими смішними і незвичайними історіями, що аж.

Секс в цьому проекті не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої стосунки зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. Ми щиро намагаємося допомогти кожному нашому глядачеві розібратися в собі, у своїх проблемах, страхах, фобіях, бажаннях, збудженнях, і навіть, у фізіології.

Але все таки, хотілося б нагадати, що "До і після сексу" - це, передусім спектаклі для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальності в сексі. Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і любов. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але і глядач, що тонко відчуває, теж упіймає свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а по стану душі. Також небажані глядачі зі святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають кайф удвічі! Дітей категорично не приводити!

Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбавитися від брехні, учить довірі і дає віру в любов - та є здоровими спектаклі про Це!

І нехай Вас не бентежить назва. Гострі і еротичні теми забезпечені.

Купить билеты на концерт Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги» 13 июля 2022 в 18:00, Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал по цене от 170 грн.

Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги» состоится 13 июля 2022 в 18:00 в Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал по адресу .

Доставка билетов на Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги» по городу Мукачево и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Мукачево 2018.

Билетная касса Мукачево, Палац культури і мистецтв, Зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Мукачево, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Мукачево.

Популярные места Мукачево: Мукачiвський драматичний театр, Християнский культурний центр, Мукачівський державний університет, Event Hall Eventum, Eventum Hall, Палац культури і мистецтв, Біля ТЦ «Міван», где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу, а також після перемоги» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Мукачево

Театры, клубы, фестивали города Мукачево