17 ноября 2019 в 17:00, Стрый, Народний Дім, Центральный зал, вул. Народна, 8

Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів»»
Стрый, Народний Дім, Центральный зал, вул. Народна, 8 - 17 ноября 2019 в 17:00

Справжній подарунок від акторів театру пригод і фантастики «Каскадер» - творців хітових вистав-мюзиклів «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Снігова королева.

Сила гарячого серця», «Кіт у чоботях», «День народження принцеси», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Н-у-у заєць постривай», які так полюбились глядачам України, Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Для тих, хто цінує добрі,

веселі та чарівні  дитячі вистави, слід від яких назавжди лишається в серці кожної

дитини

Усіх глядачів чекає надзвичайний подарунок  - прем’єра  нового мюзиклу театру «Білосніжка та семеро гномів» за мотивами  твору братів Грим, герої  якого запросять вас до справжньої  казкової  подорожі, повної пригод та святкових чудес. Сюжет про прекрасну дівчинку  «білу, мов сніг, та рум’яну, мов троянда»  вже не одне сторіччя передається з вуст  у вуста, набуваючи нові прочитання. Колись звернулись

до нього і брати Грим, і Уолт Дисней, створюючи свій перший повнометражний анімаційний фільм.  А сучасних версій легендарної казки в кіно та анімації і не перелічити!

Київський театр «Каскадер» пропонує вам ще раз зануритись у  прекрасну середньовічну історію про добро і зло, істинну красу і огидну заздрість, відданість  і зраду.  Отже,  незабаром Білосніжці виповнюється 16 років, і вона має стати королевою. Але в її лютої мачухи геть інші плани  - вона хоче захоплювати все нові і нові землі та вічно лишатися молодою і прекрасною. Проте  на заваді стоїть юна і

вразлива Білосніжка. Тож, мачуха виганяє її до темного лісу, де на принцесу чекає зустріч із гномами…. Про пригоди Білосніжки, боротьбу за своє щастя, справжню дружбу і кохання повідають герої нашої веселої казки.

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу,  добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія,  двобої на лицарських мечах.  Вам обов’язково сподобаються  яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами,  дотепні жарти та мелодійні пісні.

Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)

Автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская

Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский

Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)

Режисер-постановник - Влада Кохановская

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Аранжувальник- Тарас Шевченко, Юра Катін

Вистава йде українською мовою. Тривалість вистави 1 год. 15 хв. без антракту.

Дітям до 3 років включно вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання

місця Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів»

Справжній подарунок від акторів театру пригод і фантастики «Каскадер» - творців хітових вистав-мюзиклів «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Кіт в чоботях», «День народження принцеси», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Н-у-у заєць постривай», які так полюбились глядачам України, Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Для тих, хто цінує добрі, веселі та чарівні дитячі вистави, слід від яких назавжди лишається в серці кожної дитини

Усіх глядачів чекає надзвичайний подарунок - прем’єра нового мюзиклу театру «Білосніжка. Новорічна історія» за мотивами твору братів Грим, герої якого запросять вас до справжньої казкової подорожі, повної пригод та святкових чудес.

Сюжет про прекрасну дівчинку «білу, мов сніг, та рум’яну, мов троянда» вже не одне сторіччя передається з вуст у вуста, набуваючи нові прочитання. Колись звернулись до нього і брати Грим, і Уолт Дисней, створюючи свій перший повнометражний анімаційний фільм. А сучасних версій легендарної казки в кіно та анімації і не перелічити!

Київський театр «Каскадер» пропонує вам ще раз зануритись у прекрасну середньовічну історію про добро і зло, істинну красу і огидну заздрість, відданість і зраду. Отже, незабаром Білосніжці виповнюється 16 років, і вона має стати королевою. Але в її лютої мачухи геть інші плани - вона хоче захоплювати все нові і нові землі та вічно лишатися молодою і прекрасною. Проте на заваді стоїть юна і вразлива Білосніжка. Тож, мачуха виганяє її до темного лісу, де на принцесу чекає зустріч із гномами…. Про пригоди Білосніжки, боротьбу за своє щастя, справжню дружбу і кохання повідають герої нашої веселої казки.

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на лицарських мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)

Автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская

Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский

Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)

Режисер-постановник - Влада Кохановская

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Аранжувальник- Тарас Шевченко, Юра Катін

Вистава йде українською мовою. Тривалість вистави 1 год. 15 хв. без антракту.

Дітям до 3 років включно вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця

Купить билеты на концерт Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів» 17 ноября 2019 в 17:00, Стрый, Народний Дім, Центральный зал по цене от 90 грн.

Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів» состоится 17 ноября 2019 в 17:00 в Стрый, Народний Дім, Центральный зал по адресу вул. Народна, 8.

Доставка билетов из кассы на Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів» по городу Стрый и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Стрый, Народний Дім, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Стрый 2018.

Билетная онлайн касса Стрый, Народний Дім, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Стрый, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Стрый.

Популярные места Стрый: Стрыйский городской дом культуры, Міський Буднок Культури, Стадіон «Сокіл», Народний Дім, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Казка-мюзикл «Білосніжка та семеро гномів» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Стрый

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Стрый