26 лютого 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя

Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

 • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
 • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
 • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
 • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
 • він доступний відразу після купування;
 • втрачений квиток легко відновити;
 • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
 • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
 • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO»»
Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя - 26 лютого 2024 в 18:00

Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO»

26 лютого фестивальний марафон продовжать артисти, добре знані та улюблені для нашої публіки. Дует ««Flautando» у складі лауреатів міжнародних конкурсів флейтиста Тараса Малика та гітариста Максима Заводного не раз тішили глядачів чудовими діалогами флейти та гітари, справжніми розмовами двох душ, що малюють дивовижні історії, даруючи нам витончені емоції та романтичний настрій.

Серед класичних творів для цих інструментів написано досить багато творів, і чи не найпоширенішим такий дует був у епоху бароко та романтизму. Тож нічого дивного, що їм притаманні усі найкращі риси цих періодів історії, і що вони завжди по-особливому відгукуються в душі кожного з нас, створюючи мелодійну казку у кожному акорді.

Два твори, що звучатимуть протягом концерту, прийшли до нас з початку XIX століття. «Grand duo concertant» був створений у сонячній Італії одним із найвідоміших майстрів гри на гітарі в Європі – Мауро Джуліані.

Інший – Соната «Арпеджіоне» Франца Шуберта, був написаний в Австрії для особливого музичного інструменту, від якого зараз нам залишилася тільки згадка у назві цього твору, бо арпеджіоне – це насправді саме інструмент, що являв собою своєрідне поєднання гітари та віолончелі. Набувши спочатку небувалої популярності, арпеджіоне згодом був забутий, на відміну від твору Шуберта, який і досі звучить на концертах, переважно у перекладенні для віолончелі. Ми ж почуємо цей твір у перекладенні для флейти та гітари.

«Histoire du Tango», або ж у перекладі «Історія танго», великого Астора П’яццолли, батька стилю tango nuevo, написана не так давно, у 1985 році, але встигла завоювати всесвітню славу, ставши однією з найпопулярніших композицій для флейти та гітари. Цей музичний історичний нарис про метаморфози, які пристрасне танго пережило протягом десятиліть, також маєте нагоду почути на нашому фестивальному вечорі.

Приходьте та насолодіться тим незвичайним шармом, що народжується в дуеті трепетного тембру гітари та ніжного голосу флейти!

У програмі:

Мауро Джуліані - Grand duo concertant для флейти та гітари, оp. 85

Франц Шуберт - Arpeggione Sonata ля мінор, D.821

Астор П’яццолла – Histoire du Tango для флейти та гітари

Придбати квитки на Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO» 26 лютого 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія по ціні від 200 грн.

Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO» відбудеться 26 лютого 2024 в 18:00 в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія за адресою вул. Героїв Маріуполя.

Доставка квитків на Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO» по місту Хмельницький та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Хмельницький 2023.

Квиткова каса Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Хмельницький, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Хмельницький.

У нас ціна на квитки на Khmelnytskyi Classic Fest. ДУЕТ «FLAUTANDO» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Хмельницький

 • Придбати квиток на «Крижане серце» (театр ім. М. Старицького) в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  «Крижане серце» (театр ім. М. Старицького) Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Вистава «Боїнг-Боїнг». Перезавантаження в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Вистава «Боїнг-Боїнг». Перезавантаження Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Наталія Бучинська в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Наталія Бучинська Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Khmelnytskyi Classic Fest. ЗАКРИТТЯ в Хмельницька обласна філармонія

  Khmelnytskyi Classic Fest. ЗАКРИТТЯ Хмельницька обласна філармонія

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Вистава «Ціанистий калій... з молоком чи без?». Гастролі Вінницького театру ім. М.Садовського в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Вистава «Ціанистий калій... з молоком чи без?». Гастролі Вінницького театру ім. М.Садовського Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Хмельницький