27 лютого 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя

Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

 • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
 • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
 • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
 • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
 • він доступний відразу після купування;
 • втрачений квиток легко відновити;
 • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
 • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
 • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора»
Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя - 27 лютого 2024 в 18:00

Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора

Шостого фестивального вечора повертаємося до однієї із чудових традицій, яка з’явилася ще на нашому «Хмельницький КамерФест»: один із концертів фестивалю ми обов’язково присвячували знайомству із творчістю сучасного українського композитора.

Пропагування нашої музики - це дуже важливе завдання, особливо у наших реаліях, коли культурна ідентичність та багата мистецька спадщина є невід’ємною складовою міжнародного іміджу України. Тому і на «Khmelnytskyi Classic Fest» хочемо далі розповідати про наших талановитих композиторів, адже насправді маємо чим пишатися.

Отож, знайомтеся: Станіслав Ярецький!

Станіслав – наш хмельницький композитор з дуже багатим творчим доробком. Це п’єси та етюди, обробки народних пісень, хорові твори та аранжування, пісні та романси, тощо. Серед наших глядачів донедавна він був найбільше знаний за своєю співпрацею з Хмельницьким академічним муніципальним камерним хором, яка триває уже майже двадцять років. З-під його пера за період роботи в хорі вийшло багато цікавих та оригінальних творів для хору.

Роботи Станіслава Ярецького вирізняються серед інших, адже він завжди намагається усучаснити твір, збагативши його звучанням цікавих музичних інструментів (дудук, най, бандура, саксофон, дзвіночки, кахон тощо), часто додає різні звукові ефекти та перкусію. Все це свідчить про оригінальний погляд композитора та розкриває великий спектр можливостей, якими він володіє та які не боїться використовувати.

Важливим етапом у становленні Станіслава як композитора стала робота над музикою до сучасної вуличної видовищно-театралізованої вистави «Пам’ятники Богдану оживають» та однойменного фільму-вистави. Цей проєкт поклав початок новому виду хорового мистецтва – «хоровому театру».

Але справжнім відкриттям, що вразило не лише публіку, а й колег з мистецької спільноти, стала його музика до музично-хореографічної вистави “У пошуках Маленького принца”, прем’єра якої з величезним успіхом відбулася декілька місяців тому в філармонії.

Цей творчий вечір - нагода більше дізнатися про Станіслава Ярецького та відкрити для себе нові цікаві грані його композиторського таланту. Тож чекаємо вас 27 лютого о 18.00 у нашому органному залі аби насолодитися спілкуванням із митцем та знову почути його твори у виконанні Хмельницького академічного муніципального камерного хору під орудою художнього керівника та головного диригента колективу, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура.

Придбати квитки на Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора 27 лютого 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія по ціні від 200 грн.

Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора відбудеться 27 лютого 2024 в 18:00 в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія за адресою вул. Героїв Маріуполя.

Доставка квитків на Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора по місту Хмельницький та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Хмельницький 2023.

Квиткова каса Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Хмельницький, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Хмельницький.

У нас ціна на квитки на Khmelnytskyi Classic Fest. Станіслав Ярецький. Творчий вечір композитора цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Хмельницький

 • Придбати квиток на Вистава «Пан Коцький» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Вистава «Пан Коцький» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Прем`єра. Вистава «Солодка комедія» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Прем`єра. Вистава «Солодка комедія» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Прем'єра «Клубок казок» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Прем'єра «Клубок казок» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на «Крижане серце» (театр ім. М. Старицького) в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  «Крижане серце» (театр ім. М. Старицького) Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Бетховен. Сен-Санс. Вечір симфонічної музики в Хмельницька обласна філармонія

  Бетховен. Сен-Санс. Вечір симфонічної музики Хмельницька обласна філармонія

  Придбати квиток
 • Придбати квиток на Вистава «Боїнг-Боїнг». Перезавантаження в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Вистава «Боїнг-Боїнг». Перезавантаження Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького

  Придбати квиток

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Хмельницький