31 октября 2019 в 18:00, Нежин, Городской ДК, Новый зал

Купить билеты на «Козацькі забави»
Нежин, Городской ДК, Новый зал, ул. Батюка, 16 - 31 октября 2019 в 18:00

Музикантів, яких до козацького гурту зібрав нині народний артист України Андрій Верес, журитися не личить, бо пережили вони за цей час багато. Пережили, але не згубили своє творче обличчя та переконання. Вони – „Козацькі забави” – знають про нас та наші біди все, і намагаються розважити „багатостраждальних українців та Україну”. Наскільки їм це вдається, можна судити з того, що їх чекали і чекають не лише в будь якому нашому селі чи місті, куди вони їдуть піднімати дух населення, а й у зарубіжжі, як у далекому, так і близькому.

Концертні виступи чоловічого гурту „Козацькі забави” – це дотепні, яскраві вистави, що відтворюють актуальні проблеми життя, викликаючи подвійне сприйняття. З одного боку – це типові історичні образи нашого минулого – саме такими були музики Запорозької Січі, з іншого ж – це наші сучасники з добре знайомою психологією, поглядами на дійсність, іронічні та саркастичні. „Козацькі забави” здатні відчути настрій публіки, підібрати до неї ключі, тому майже завжди глядач перетворюється ще й на безпосереднього учасника дійства, що відбувається на сцені. Отож, без перебільшення, їх люблять діти і дорослі, багаті та бідні, бо вони дарують їм найдорожче – запал своєї душі і козацький дух. Бренд „Козацькі забави” став елітною маркою сучасної української історії. Вони – неповторне явище у бутті сучасної української культури, бо спроможні творити стильні та модні проекти. Концертна програма чоловічого гурту „Козацькі забави” – це дотепна, яскрава вистава, що відтворює актуальні проблеми нашого життя. З одного боку - це типові історичні образи нашого минулого - саме такими були музики Запорозької Січі, з іншого ж – це наші сучасники з добре знайомою психологією, поглядами на дійсність, іронічні та саркастичні

Бренд „Козацькі забави” став елітною маркою сучасної української історії. Вони - неповторне явище у бутті сучасної української культури, бо спроможні творити стильні та модні проекти.

Отож, без перебільшення, їх люблять діти і дорослі, багаті та бідні, бо вони дарують їм найдорожче - запал своєї душі і козацький дух

Купить билеты на концерт Козацькі забави 31 октября 2019 в 18:00, Нежин, Городской ДК, Новый зал по цене от 60 грн.

Козацькі забави состоится 31 октября 2019 в 18:00 в Нежин, Городской ДК, Новый зал по адресу ул. Батюка, 16.

Мы являемся официальной кассой Карабас в Нежин.

Доставка билетов из кассы на Козацькі забави по городу Нежин и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Афиша Нежин. Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Нежин, Городской ДК, Новый зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах филармониях и клубах города Нежин 2018.

Билетная онлайн касса Нежин, Городской ДК, Новый зал Karabas, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Нежин, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Нежин.

Популярные места Нежин: Городской ДК, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Козацькі забави ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!

Козацькі забави Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Другие события в городе Нежин

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Нежин

Популярные артисты

NK