1 жовтня 2021 в 20:00, Житомир, Зал "Концертний Сервіс",

«Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на ««Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція)»
Житомир, Зал "Концертний Сервіс", - 1 жовтня 2021 в 20:00

Пориньте в приємні спогади з новим форматом в стилі «Ласковий май»

Гурт «Ласкавий травень» - новий проєкт українських продюсерів та організаторів культурних подій, до складу якого увійшли одні з талановитих молодих музикантів України. Родзинкою музичного проєкту є соліст гурту Влад Майський, голос якого має неймовірну схожість в тональності з голосом Ю.Шатунова.

У вересні цього року гурт "Ласкавий травень" дав сольний концерт на сцені літнього театру "Морвокзал " в м. Одеса на закритті літнього гастрольного сезону 2021. Це неймовірне дійство вразило глядачів реаліями живого виконання пісень у програмі триб'ют-шоу. Вокал соліста переконав тисячі слухачів, що "Ласкавий травень", створений в Україні , має шалену популярність серед багатьох поколінь.

Пропонуємо Вам переглянути відео версію запису концерту. Насолоджуйтесь музикою, яка живе в наших серцях вже багато років. Приходьте на концерти гурту "Ласкавий травень" у Вашому місті. Приємного перегляду.

Придбати квитки на «Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція) 1 жовтня 2021 в 20:00, Житомир, Зал "Концертний Сервіс" по ціні від 200 грн.

«Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція) відбудеться 1 жовтня 2021 в 20:00 в Житомир, Зал "Концертний Сервіс" за адресою .

Доставка квитків на «Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція) по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Зал "Концертний Сервіс", Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Зал "Концертний Сервіс", де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на «Ласковий май» - всі хіти. Триб'ют-шоу (трансляція): «Ласковий май»- всі хіти. Трибьют-шоу (трансляція) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир