19 березня 2022 в 18:00, Житомир, Навколокультурний Простір, пр.Скорульського, 5

Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт»
Житомир, Навколокультурний Простір, пр.Скорульського, 5 - 19 березня 2022 в 18:00

Піаніст-віртуоз Майк Кауфман-Портніков, після виступів в Європі, нарешті, завітає до Житомира. Подія відбудеться 19 березня у навколокультурному просторі.

В руках маестро рояль перетворюється на магічний інструмент. Саме так про нього написали в єропейській пресі під час останніх виступів. Майк Кауфман-Портніков малює нотами і переносить вас в різні часи, епохи. Єдине, що незмінно під час його виступів - це вібрації світла.

Моцарт, Шопен, Дебюссі, Джордж Гершвін, Оскар Пітерсон, Леонард Коен, Ллойд Уебер, Ігор Поклад, Володимир Івасюк, Ллойд Уеббер та авторська музика Майка Кауфмана-Портнікова все це ви почуєте під час концерту. Для вас буде звучати музика, що надихала жити з давних давен і продовжує створювати дива і сьогодні.

Майк Кауфман-Портніков піаніст та композитор. Музикант двічі потрапив у книгу рекордів України, як віртуоз, що грає найдовше й найрізноманітніше. Майк є Бренд-Амбасадором України з питань культури та Бренд-Амбасадором CASIO piano. Напрямки його творчості різноманітні: джаз, класика, авторський джаз, ретро-вінтаж, джаз-театр, сінема-м’юзік.

Камерна атмосфера, 200 гостей - це буде вишуканий яскравий весняний.

Придбати квитки на Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт 19 березня 2022 в 18:00, Житомир, Навколокультурний Простір по ціні від 200 грн.

Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт відбудеться 19 березня 2022 в 18:00 в Житомир, Навколокультурний Простір за адресою пр.Скорульського, 5.

Доставка квитків на Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Навколокультурний Простір, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Навколокультурний Простір, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Майк Кауфман-Портніков. Піано-концерт цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир