23 июля 2022 в 18:00, Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету, г. Одесса, пр. Чайковського, 1

Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад»
Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету, г. Одесса, пр. Чайковського, 1 - 23 июля 2022 в 18:00

Маскарад

Арам Хачатурян

ТРИВАЛІСТЬ

1 година 40 хвилин (включно з антрактом)

Про подію

Балет виконується з одним антрактом

Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.

Музична композиція і редакція Е. Оганесяна

Члени постановочної групи

ДИРИГЕНТ-ПОСТАНОВНИК:

Віталій Ковальчук

ХОРЕОГРАФ-ПОСТАНОВНИК:

заслужений артист України Гаррі Севоян

ХУДОЖНИК-СЦЕНОГРАФ:

Ігор Анісенко

ХУДОЖНИК З КОСТЮМІВ:

заслужений художник України Сергій Васильєв

ХОРМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК:

заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко

ХОРМЕЙСТЕР:

Iван Газiнський

ХУДОЖНИК ЗІ СВІТЛА:

В’ячеслав Ушеренко

Зміст

Дія перша

Картина перша «Проспект»

Вулиця одного зі столичних міст Європи. Сутеніє. Перехожі обговорюють свої плани на свята: хтось танцюватиме на маскараді, хтось випробовуватиме долю за гральним столом. Баронеса Штраль зустрічає вродливого князя Звєздича, в якого одразу закохується. Дівчата вмовляють Ніну піти з ними на маскарад. Після деяких вагань, вона погоджується.

Картина друга «Гра»

Гральна зала. Князь Звєздич програє весь свій статок світському пліткарю та інтригану Адаму Шприху. Арбенін, сам в минулому професійний гравець, співчуває відчаю князя і пропонує зіграти замість нього. Він сідає за стіл і відіграє у Шприха все, що втратив Звєздич. До розгніваного Шприха підходить Невідомий, який увесь час спостерігав за грою. Він пропонує помститися Арбеніну. Звєздич клянеться у вічній дружбі своєму рятівнику.

Картина третя «Романс»

Гра більше не цікавить Арбеніна. Він подумки з коханою дружиною Ніною, в якій знайшов життєву втіху після бурхливої молодості. Звєздич відволікає його від роздумів і пропонує піти на маскарад. За ними слідують Невідомий та Шприх. Вони шукають нагоди аби помститися.

Картина четверта «Маскарад»

Маскарад. Звєздич відверто фліртує з дамою в масці. Тим часом Ніна, яка не знаходить собі місця на святі, прагне піти додому. Сама доля не відпускає жінку: її затримують то подруги, то група чоловіків, які хочуть пофліртувати з нею.Свято в самому розпалі. Стосунки князя Звєздича і баронеси Штраль заходять все далі. Зала наповнюється атмосферою пристрасті і веселощів. Втікаючи від настирливих шанувальників, Ніна губить один з браслетів, подарованих чоловіком. Цю прикрасу знаходить баронеса Штраль і, в знак своєї прихильності, дарує її Звєздичу. Князь одразу ж хвалиться своєю пригодою Арбеніну і показує подарунок незнайомки. Браслет видається Євгену знайомим. Відігнавши від себе незрозумілі відчуття, чоловік збирається додому. Його шлях перегороджує таємничий гість, який намагається затіяти сварку. Не звертаючи уваги на спроби Невідомого викликати його на дуель, Євген виштовхує його з зали і поспішає додому.

Картина п’ята «Спогади Невідомого»

Багато років тому заможній молодий гульвіса зійшовся за гральним столом з досвідченим гравцем Євгеном Арбеніним. Останній звинуватив його в нечесній грі і довів до розорення. Збанкрутілий і обезчещений юнак поклявся помститися. Тепер, коли Арбенін забув цю давню історію, прийшов час розплати.

Картина шоста «Дім Арбеніних»

У тривожних роздумах чекає Арбенін повернення дружини. Він вперше зустрічає вечір без неї. Входить Ніна. Її кохання і ніжність розвіюють сумніви чоловіка. Раптом він помічає, що у Ніни на руці тільки один браслет. Гнів полонить душу. Згадка про останню розмову з князем і пізнє повернення дружини тільки посилюють ревнощі. До того ж, Ніна була без чоловіка на світському заході. Вона клянеться, що браслет загубила на маскараді. Арбенін заспокоюється. Непомітно наступив ранок. Ніна обіймає чоловіка та йде до ювелірної крамниці, обіцяючи купити такий самий браслет.

Картина сьома «Біля ювелірної крамниці»

На майдані Звєздич зустрічає давню приятельку. Вона знайомить його з Ніною, яка поспішає до ювелірної крамниці. Цілуючи руку Ніни, князь помічає на її руці браслет схожий на той, що йому подарували напередодні. Сором’язливість Ніни він сприймає за збентеження, і його здогад переростає в упевненість, що саме вона і є тією загадковою незнайомкою, з якою він фліртував на маскараді. Він прямує за Ніною.

Картина восьма «Салон баронеси Штраль. Наклеп»

Звєздич знову і знову починає розмову з Ніною про зустріч, що сталася під час маскараду. Та з обуренням відхиляє його залицяння. Князь, розгніваний відмовою, відкриває баронесі Штраль таємницю своєї учорашньої любовної пригоди. Штраль вражена нескромністю князя і з жахом уявляє себе на місці Ніни. Боячись, що балакучий князь може видати її таємницю, вона не наважується розповісти правду. Аби захистити свою репутацію, баронеса не вигадує нічого іншого, як обмовити Ніну. Вона розповідає світському пліткарю Шприху «правду» про відносини Звєздича і Ніни. Незабаром все місто буде обговорювати новину про чергову «перемогу» князя. Плітка доходить до Арбеніна. Він вирішує помститися Звєздичу.

Дія друга

Картина перша «Знову гра»

Гральний будинок. До зали входять Звєздич і Арбенін. Євген пропонує князю зіграти, і підкинувши йому зайву карту, звинувачує в нечесній грі. Звєздича з ганьбою виганяють з вищого світу. Князь пригнічений, він не розуміє, що сталося. Шприх і Невідомий розповідають йому правду про вчинок Арбеніна. Євген знайшов собі нового ворога.

Картина друга «Бал»

Світський прийом. Навіть саме повітря в залі просякнуте інтригами, пристрастями і плітками. Гості обговорюють останні новини. При появі Звєздича всі присутні відвертаються від нього. З’являються Ніна з Євгеном. Йому всюди ввижається, що над ним глузують. Арбеніну, який божеволіє від ревнощів, починають маритися видіння про зраду дружини. Межа між реальністю і здогадами стирається. Його таємні вороги наділяють чутки реальним змістом.

Картина третя «Отруєння»

Гості просять Ніну заспівати. Вона без бажання погоджується. Її пісня викликає у Арбеніна чергові видіння. В них його дружина то чиста й невинна, то грішна в своїй пристрасті до князя. Відчай позбавляє його розуму, і всипавши з перстня отруту в бокал, подає його дружині. Ніна випиває все до дна.

Картина четверта «Смерть Ніни»

Ніна погано почувається. Їй здається, що ангели смерті відбирають у неї душу і лише світле й чисте кохання до чоловіка ще тримає її на цьому світі. Ніна знову і знову шукає заспокоєння в обіймах чоловіка, але той відвертається від неї. Розгніваний наполегливістю Ніни, Арбенін звинувачує дружину в зраді і зізнається, що отруїв її. Помираючи, Ніна клянеться у свої вірності.

Картина п’ята «Світське товариство прощається з Ніною»

Траурна зала в будинку Арбеніних. Світське товариство лицемірно віддає останню шану Ніні. Траурна завіса перетворює безлику масу людей на бурхливий океан, що поглинув усе мирське. Невідомий, Шприх, Штраль, Звєздич звинувачують Арбеніна в смерті Ніни. Вони розкривають таємницю змови. Вона невинна! Арбенін розчавлений жахливістю свого злочину. Не впоравшись з жорстокою реальністю, він божеволіє.

Дійові особи

ЄВГЕН АРБЕНІН:

заслужений артист України Сергій Доценко, заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний, Станіслав Скриннік, Богдан Чабанюк, Дмитро Шарай

НІНА, ЙОГО ДРУЖИНА:

Катерина Бартош, Ольга Воробйова, заслужена артистка України Катерина Кальченко, Олена Кондратьєва

БАРОНЕСА ШТРАЛЬ:

заслужена артистка України Олена Добрянська, Тетяна Афанютіна, Олександра Воробйова, Наталія Івасенко, Марія Рязанцева, Аліна Шарай

КНЯЗЬ ЗВЄЗДИЧ:

Денис Васильєв, Андрій Пісарєв, Станіслав Скриннік, Віктор Томашек, Дмитро Шарай

АДАМ ШПРИХ:

Станіслав Варанкін, Микола Воріводін, Павло Гриць, Роман Калін, Денис Черняк

НЕВІДОМИЙ:

Роман Калін, Ігор Саражинський, Руслан Талiпов, Богдан Чабанюк

ПОДРУГИ НІНИ:

заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Вiкторiя Бережна, Катерина Бурдік, Ксенія Шевченко, Олена Лавріненко, Крістіна Павлова, Марія Рязанцева, Оксана Чепіль, Анастасія Черняк

СОЛО (ГОЛОС):

заслужена артистка України Наталія Шевченко, Аліна Ворох, Аліна Ткачук, Юлія Терещук

ГРАВЦІ:

Дмитро Бартош, Денис Васильєв, Дмитро Дзеник, В’ячеслав Кравченко, Даниїл Пащук, Юліан Марченко, Нiкiта Путрiн, Віталій Роздайбіда

КВАВЛЕРИ/ПЛІТКАРІ:

Станіслав Варанкін, Денис Васильєв, Микола Воріводін, Дмитро Дзеник, Роман Калін, Сергій Мельніков, Вадим Круссер, Юліан Марченко, Вiктор Пелих, Михайло Перфілов, Руслан Талiпов, Сергій Ткачук, Ростислав Янчишен, Павло Гриць, Олександр Костенко, Юрій Чепіль, Денис Черняк

ПРИДВОРНІ ДАМИ:

Дiана Бегоян, Христина Ветчинкiна, Олена Пономарьова, Лілія Іванова, Поліна Каліна, Єлизавета Маліна, Ірина Морозова, Тамара Семенюк, Веронiка Семчук, Iрина Скринник, Ганна Станкевич, Юлiя Удот, Юлія Шендеровська, Олена Ярчук, Марiя Ярмаммедова

ТІНІ-ФАНТОМИ:

Ксенiя Захарченко, Ярослава Здарська, Анастасiя Корно, Ксенія Шевченко, Марина Крагель, Анжеліка Левшина, Вероніка Левшина, Iлона Топчий, Вадим Круссер, Роман Лобкін, Юліан Марченко, Нiкiта Путрiн, Сергій Ткачук

ЧЕТВІРКА ВЕЛИКА:

Вікторія Воріводіна, Анжеліка Левшина, Вероніка Левшина, Крістіна Павлова, Iрина Скринник, Катерина Томашек, Iлона Топчий, Оксана Чепіль, Анастасія Черняк

ЧЕТВІРКА МАЛА:

Влада Арiзонова, Дар’я Коробко, Людмила Грекова, Ксенiя Захарченко, Лілія Іванова, Анастасiя Палiй, Ольга Пилипейко, Анастасія Руднєва, Марина Стрижакова, Ганна Тютюнник, Анастасiя Яроцька, Олена Ярчук

Купить билеты на концерт Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад 23 июля 2022 в 18:00, Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету по цене от 220 грн.

Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад состоится 23 июля 2022 в 18:00 в Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету по адресу г. Одесса, пр. Чайковського, 1.

Доставка билетов на Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад по городу Одесса и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Одесса 2018.

Билетная касса Одесса, Одесский национальный академический театр оперы и балета, (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Одесса, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Одесса.

Популярные места Одесса: «Ibiza», Зеленый театр, М І Н І С Т Е Р С Т В О КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ Одеський національний академічний театр опери та балету, Куликово поле, Palladium, Одесская государственная филармония, Одесский академический русский драматический театр (Драмтеатр), ITAKA, Одесский национальный академический театр оперы и балета, Театр музыкальной комедии, Концерт-холл «САДЫ ПОБЕДЫ», Dogma Club «Ministerium», ДК Политеха, Одесский Украинский театр им. В. Василька, Beach-club «ПляжНик», Ж/д вокзал, Еврейский Культурный Центр «Beit Grand», Одесская Киностудия (Арт-центр Веры Холодной), Терминал 42, Музей интересной науки, Bono Beach Club, Гостиница Моцарт, Одесский академический русский театр, ДК Политеха (ОНПУ), Одесский Культурный центр, Одесская областная филармония, Одесская областная филармония, Банкетный дом Ренессанс, Концерт-Холл Одесса, Соборная площадь, у фонтана, Стадион Спартак, Concert-Hall Underpub, Отель «Черное море» Парк Шевченко, Зеленый Театр, Одесская киностудия, Mantra Beach Club, Театр музкомедии, More music club, Trueman, Отель Аркадия, Одесский морской вокзал, Одеський державний цирк, Ночной клуб Ibiza, ITAKA Beach Resort & Night Club, Дом Павловых, Арт-клуб «Шкаф», Jennifer, Отель Айвазовский, Impact Hub, Дивергент Хаб, Choice Club, Французкий Бульвар, Urban Music Hall, Одеський обласний академічний російський драматичний театр, Арт-кафе «Шкаф», Black Sea Hotel, Театр Камерата, Театр оперы и балета, Морвокзал, Комплекс «Ок. Одесса», Дом Клоунов, Театр на Чайной, Русский театр, Филармония, Еврейский Культурный Центр, Театр Юного Зрителя, IBIZA, Ночной клуб WESTERN, Украинский театр, Bright On Beach, Концерт-холл "Одесса" 2, Ренессанс, Немецкая Евангелическо-Лютеранская Церковь, Зелёный театр (Одесса), Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного, Ночной клуб «Palladium», Отель «Черное Море», Интеллект клуб N1, Дом Клоунов, Ресторан «PARK HALL», FRESH MARKET, Центральная городская библиотека, Отель «Центральная», Дворец спорта, Nice Club, ОНУ ім.І.І.Мечникова, Дворец спорта Одесса, True Man, Дом Ученых, БЦ Kadorr City Mall, Концерт-Холл Сады Победы, Ок Одесса, ТЕПЛО, Центральная библиотека , коворкинг-холл, PORT, RED Line, Горпляж, Red Line, Стадион «Спартак», Одеський театр юного глядача, Одесский областной театр кукол, ITAKA Beach Resort, Одесский областной академический русский драматический театр (Драмтеатр), Італійський бульвар, 15, Горпляж, Одеська обласна філармонія, Пляж «Zanzibar», Летний театр Морвокзал, Стадион Черноморец, Концерт Холл «Одеса», Єврейский культурний центр «Beit Grand», Аэродром «Гидропорт», Летний Театр «Морвокзал», Beach club Underhill, Ресторан Гранд Європа в будівлі Морвокзалу, Одеський академічний театр музикальної комедії імені М. Водяного_v.1, Театр Перуцкого, Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету_v.1, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька, Дельфинарий НЕМО, Ночной клуб "Palladium", Концерт-холл «Одесса», Beit Grand, Єврейский культурний центр «Beit Grand»_v.1, Бизнес-центр Kadorr, Отель «Orange», Український театр_Одеса, Отель IL Decameron, Минус 1 уровень в Kadorr City Mall в Аркадии, Стеклянній павильон ТРЦ «Ривьера», Ресторан-клуб Vandal, Банкетный дом «Ренессанс», Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного), Одеський обласний академічний російський драматичний театр_v.1, SINIY CRAB, ТОЦ KADORR, Secret Place, Ресторан Мед і Пиво, Театр ТЕО, Barbell Baza, Привокзальная пл., 2, Kukla Art Space, Український театр_Одеса v.1, Отель Marlin, Одеса (7 км), Место сбора ул. Старопортофранковская, 24/1, Летний театр «Горсад», Летняя концертная арена МОРВОКЗАЛ, Odessa Factory Group, Одесский Центр Каякинга, Територія Одеської кіностудії, Приморський бульвар, 7(возле памятника Дюку де Ришелье), Галерея Underground, Преображенская, 25 (памятник Вере Холодной), Соборная площадь, у входа в Собор, Французский бульвар, 32 (вход с Шампанского переулка), Угол Французского и Итальянского бульваров, около парковки Музкомедии, Конференц-зал Wall Street, Raziotel Маренеро, Зал Концертный сервис, Кафе «Экватор», Театр ТЕО, Морський вокзал, 17-й причал, біля Свято-Миколаївського Храму і яхт-клубу, Аркадийская аллея, 1, кафе -мороженое Lorenzo, Главный вход Оперного театра, Дерибасовская, 9 (угол улиц Дерибасовской и Ришельевской), Соборная площадь (памятник Воронцову), Место встречи: Бунина, 7, Будинок офіцерів, Соборная площадь, Авторынок «У двух столбов», Екатерининська площа, 3, Отель «Александровский», Преображенская, 11, Двор Scena, Памятник Г.Г. Маразли, MBarGo, Место встречи: ул. Нежинская, 66 (возле трамвайной остановки, рядом с Тираспольской площадью), угол ул. Пушкинской и ул. Пантелеймоновской, угол ул. Екатерининской и ул. Пантелеймоновской, угол ул. Еврейской и ул. Екатерининской, Одеський академічний музично-драматичний театр ім. В. Василька, BEERTEKA, Парк Шевченко, Место сбора ул. Разумовская, 33, Летний театр Gorsad, ул. Дворянская, 2, ОНУ им. Мечникова, Причал 17 яхт-клуба на Морвокзале, Urban Space, Яхт-клуб «Совіньон», Пансионат Совиньон, Концертна зала «Депо» музею КП «Одесміськелектротранс», Резиденция «Одесский дворик», Археологический музей, Место встречи: ул. Ришельевская, 78, ул. Приморская, 42, ТРЦ «City center», Місце зустрічі: ріг вулиць Канатної і Буніна, Место встречи: Костел на Гаванной, 5, Место встречи: угол улицы Пионерской и Французского бульвара, Место встречи: Институт Филатова, Место встречи: Одесская киностудия (Французский бульвар, 33), Место встречи: Канатная, 8 - Морское училище им. Маринеско (конец на Соборной площади), Место встречи: Литературный музей (ул. Ланжероновская, 2), Место встречи: 2-й Разумовский переулок, 3-б, Место встречи: Преображенская/Успенская ул., около Собора, Место встречи: угол улиц Коблевской и Ольгиевской, Место встречи: Еврейская,43 (возле здания СБУ), Место встречи: улица Мечникова, 104 (кинотеатр «Родина»), «Планета кіно» ТРЦ «City Center», Место встречи: вход в музей Западно-восточного искусства, Место встречи: Театр музыкальной комедии (Пантелеймоновская, 3), Место встречи: Гостиница Лондонская, Art Hall Ministerium, Скульптура «Лаокоон», Место встречи: Памятник Апельсину - бульвар Жванецкого, Гостиница Лондонская, Radioactive Arcadia, Premier Hotel Odesa, Одесский национальный академический театр оперы и балета, Одесская областная филармония, Украинский театр, Украинский театр, Театр музкомедии (ОАТМК им. М. Водяного), Театр юного зрителя, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Маскарад (ОНАТОБ): Маскарад ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Одесса

 • Купить билет на Бал Чорного моря (ТЮГ Одеса) в Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Бал Чорного моря (ТЮГ Одеса) Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Купить билет
 • Купить билет на Аїда (ОНАТОБ): Аїда в Одесский национальный академический театр оперы и балета (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету

  Аїда (ОНАТОБ): Аїда Одесский национальный академический театр оперы и балета (Незручні) Одеський національний академічний театр опери та балету

  Купить билет
 • Купить билет на Івасик-Телесик (ТЮГ Одеса) в Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Івасик-Телесик (ТЮГ Одеса) Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Купить билет
 • Купить билет на Кайдаші (Український театр) в Украинский театр Украинский театр

  Кайдаші (Український театр) Украинский театр Украинский театр

  Купить билет
 • Купить билет на Маленький принц (ТЮГ Одеса) в Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Маленький принц (ТЮГ Одеса) Театр юного зрителя Театр юного зрителя

  Купить билет
 • Купить билет на Глеб Самойлов & The MATRIXX. Тёмная Сторона в Театр музыкальной комедии Центральный зал

  Глеб Самойлов & The MATRIXX. Тёмная Сторона Театр музыкальной комедии Центральный зал

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Одесса