11 червня 2023 в 19:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6

Михайло Грицкан. ВОЛЯ Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Михайло Грицкан. ВОЛЯ»
Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6 - 11 червня 2023 в 19:00

МИХАЙЛО ГРИЦКАН З БЛАГОДІЙНИМ КОНЦЕРТОМ «ВОЛЯ» У ЖИТОМИРІ

11 червня зустрічайте Михайла Грицканау супроводі музичного гурту «Гранд» у Житомирі! Концерт відбудеться в рамках Всеукраїнського туру «ВОЛЯ». Підіймаємо дух нації, підтримуємо ЗСУ!

Початок концерту о 19:00, місце зустрічі – Драматичний Театр ім. І. Кочерги в Житомирі.

Заслужений артист України Михайло Грицкан– улюбленець жінок та свій серед чоловіків! У репертуарі співака більш ніж 300 пісень, написаних в різних стилях. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями, а особливий оксамитовий тембр голосу та надзвичайна харизма візьме Вас в полон і вже ніколи не відпустить. Кожен концерт Михайла Грицкана – це ніби довгоочікувана тепла зустріч у родинному колі з улюбленими піснями: «Без тебе», «Наше кохання», «Обійму», «Ти саме та», «Мамина пісня», а також з прем’єрами нових пісень, написаних під час війни: «Захищай Україну», «Грішник», «Військовий медик», «Цілуй і нічого не бійся», «Ангели землі», «100 тисяч кроків», «Воля»!

З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну Михайло Грицкан веде активну благодійну концертну діяльність. Багато обладнання, коштів, авто було передано на передову. І в цей непростий для кожного з нас час ця зустріч потрібна, як ніколи, тому що в Україні пісня завждий підіймала дух, давала силу і віру в нашу Перемогу. Михайло наголошує, що боротьба за Волю України триває не одне століття, бо «краще ніж Воля, нічого нема»! Але саме зараз ми з Вами є свідками зародження нової української культури, зокрема музичної. Зараз, як ніколи, важливо популяризувати українську пісню, бо це наша душа.

Хіти Михайла підкорили не одне серце, а творчість артиста близька і зрозуміла кожному слухачеві. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості, з якою виконує не просто пісні, а історії з життя. Кожен з вас обов’язково знайде себе в його піснях.

«Головне – не те, з яким настроєм люди прийшли на концерт, а те, з яким вони виходять… Найважливіше, щоб у них горіли очі і на обличчі сяяла посмішка. Адже пісня – ліки для душі, які можливо отримати лише на концертах», – переконаний співак.

Під час кожного концерту буде проходити благодійний аукціон, кошти від якого в повному обсязі будуть передані на потреби ЗСУ. Кожною піснею наближаємо нашу Перемогу.

P.S.: «Всіх Запрошую та Всіх Обійму. Ваш Михайло Грицкан».

Придбати квитки на Михайло Грицкан. ВОЛЯ 11 червня 2023 в 19:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги по ціні від 290 грн.

Михайло Грицкан. ВОЛЯ відбудеться 11 червня 2023 в 19:00 в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги за адресою пл. Соборна, 6.

Доставка квитків на Михайло Грицкан. ВОЛЯ по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Михайло Грицкан. ВОЛЯ цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир