7 июня 2019 в 19:00, Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал, ул. Независимости, 19

OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток»
Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал, ул. Независимости, 19 - 7 июня 2019 в 19:00

Головний open air літа – ІІІ міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2019 - цього року дарує ще більше днів оперної феєрії просто неба, протягом яких буде вражати ексклюзивними постановками та приголомшливими шоу, які ви не побачите ніде інде!

Протягом трьох днів, з 7 по 9 червня на території «Подільського Версалю» - парку Палацу Потоцьких у Тульчині Вінницької області, ви побачите грандіозні постановки найкращих театрів і солістів України, США, Польщі та Німеччини!

7 червня, п’ятниця

7 червня о 19.00 ви побачите грандіозний концерт «Гала-Опера» та німецько-українську прем’єру всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері».

Найкращі арії з легендарних опер «Богема», «Лакме», «Казки Гофмана», «Тоска», «Самсон і Даліла», «Адріана Лекуврер», «Сільська честь», «Мертве місто» та «Легка кавалерія» почуємо у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Людмили Осташ (сопрано), Лілії Нікітчук (альт), Сергія Кутепова (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон).

А от солістами дивовижної ораторії «Рай і Пері» стануть зірки німецької опери Стефі Леманн та Мартін Латтке. Спільно з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії та Академічним галицьким хором вони представлять фантастичну історію кохання Пері, яка за перською міфологією, є чарівною істотою в образі прекрасної крилатої жінки, котра оберігає людей від злих духів…

О 22.00 вас чекає оперета у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня».

Захоплюючий сюжет і веселі діалоги будуть доповнені колоритною музикою з елементами коломийок у виконанні Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії, а також масштабними танцювальними постановками балету і хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

З 00.15 до 2.00 феєрична нічна програма стане своєрідною музичною подорожжю до Латинської Америки!

У першому відділені вперше на OPERAFEST TULCHYN разом із музикою кубинських композиторів буде презентовано унікальний жанр, який сьогодні переживає пік популярності – хорове шоу.

У яскравій колоритній постановці «Тропічний карнавал» прозвучать твори Антоніо Естевеза, Юрія Власенка, Елісео Гренета, Мойзеса Сімонса, Ніколая Драніцина, Лучо Бермудеса, а також блискавична сцена «Імітація зливи».

Під час другого відділення ви побачите неймовірно вишуканий та спокусливий балет «Історії у стилі танго» про чотири доленосні історії, в кожній з яких самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю… Шалений вир пристрастей і кохання із надзвичайною музикою Астора П’яццолли, Карлоса Елета Альмарана, Карлоса Гарделя, Херардо Родрігеса!

8 червня, субота

8 червня о 18.00 відбудеться єдиний показ в Україні прем’єри опери «Straszny dwór» всесвітньовідомої Польської Королівської опери.

«Straszny dwór» вважається кращою оперою Станіслава Монюшко і кращим польським твором XIX століття.

Нову грандіозну постановку очільник Polską Operę Królewską, знаменитий польський режисер Ришард Перит створив на стику двох знакових подій для Польщі – святкування 100-річчя відродження незалежності Польщі та роком Станіслава Монюшко, який постановою Сейму оголошено 2019 рік.

О 21.00 найсильніші емоції глядачам подарує дивовижний балет «Собор Паризької Богоматері» Харківського національного театру Cxid Opera.

У цій прекрасній хореографічній постановці народної артистки України Євгенії Хасянової, створеній на основі балетної класики, глядачі радітимуть зустрічі з перекладеною на танець історією кохання, яке виявилось міцнішим за кам'яні мури Собору Паризької Богоматері

О 00.15 у рамках нічної програми буде показано всесвітньовідомий мюзикл Джима Стейнмана «Танець вампірів».

З першого показу у 1997 році і донині, «Танець вампірів» тріумфально крокує кращими сценами Європи. За 22 роки мюзикл побачили мільйони глядачів у Австрії, Німеччині, США, Японії, Угорщині, Польщі, Бельгії, Естонії.

На фестивалі OPERAFEST TULCHYN ви побачите унікальну концертну версію, у якій чудову музику доповнюють світлове шоу, креативні танцювальні і вогняні постановки.

9 червня, неділя

9 червня о 18.00 не пропустіть один з найяскравіших і найкрасивіших балетів Схіd Opera «Тисяча і одна ніч»!

Запальна східна музика і яскраві танці роблять неповторним балетний варіант стародавньої казки. Це історія про чисте, мудре і прекрасне кохання, наповнена почуттями, переживаннями, емоціями і не позбавлена частки гумору.

Казковий Схід, світ реальний і фантастичний, драматичні зіткнення й піднесені почуття, тонкий гумор і бешкетництво – все це складається в єдине святкове видовище, відзначене винятковою пластичною виразністю!

О 21.00 феєричним закриттям OPERAFEST TULCHYN-2019 стане показ грандіозного мюзиклу-шоу «Вогні Бродвею». У одній постановці ви побачите кращі номери найвідоміших мюзиклів світу з різних країн різних часів: «Кабаре», «Цілуй мене, Кет», «Граф Монте-Крісто», «Кішки», «Нотр Дам де Парі», «Привид опери», «Чикаго», «Скрипаль на даху», «Авансцена» та багато інших!

У масштабній постановці на одній сцені будуть найкращі солісти опери, балету, хору й великого симфонічного оркестру! А кожен номер вражатиме яскравими спецефектами і приголомшливими шоу-сюрпризами!

Купить билеты на концерт OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток 7 июня 2019 в 19:00, Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал по цене от 675 грн.

OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток состоится 7 июня 2019 в 19:00 в Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал по адресу ул. Независимости, 19.

Доставка билетов из кассы на OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток по городу Тульчин и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Тульчин 2018.

Билетная онлайн касса Тульчин, Дворец Потоцких, Новый зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Тульчин, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Тульчин.

Популярные места Тульчин: Дворец Потоцких, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на OperaFest Tulchyn 2019 Red Sector Мультиквиток ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Тульчин

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Тульчин