1 сентября 2022 в 18:30, Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, вул. Українська, 30

Органна музика для всієї родини Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Органна музика для всієї родини»
Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, вул. Українська, 30 - 1 сентября 2022 в 18:30

ОРГАННА МУЗИКИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Концерт до дня знань

Легка різноманітна програма - найкращий вибір для першого візиту, знайомства з органом. Добре сприймають діти від 3х років.

Орган у тандемі з кларнетом

У концерті прозвучать:

1. Г. Ф. Гендель. Радій! (з сюїти «Музика для королівського феєрверку»)

2. Ян Стаміц. Концерт сі-бемоль мажор, 1 частина

3. Й. С. Бах. Прелюдія сі мінор та хоральна прелюдія «Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ»

4. Г. Ф. Гендель. Пасакалія

5. Й. С. Бах / Б. Марчелло. Адажіо

6. Г. Невін. Токката

7. Н. Ортолано. Романс

8. Дж. Гершвін. «Summer time» та «Rhapsody in Blue»

9. А. П'яццолла. «Oblivion», танго

10. М. Скорик. Мелодія

11. А. Кос-Анатольский. «Коли заснули синi гори»

12. Ф. Сарторі. «Time to say goodbye»

Тривалість концерту 60-70 хв. Без антракту

ВИКОНАВЦІ:

Олена Удрас - викладач органу та концертмейстер Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, українська органістка, композитор, аранжувальник.

Народилася в місті Києві.

Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, почесний член Американськоi Гiльдii Органiстiв.

Закінчила Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової, клас професора А. Б. Зелінського. Проходила курс майстер-класів в Німеччині. Органному мистецтву навчалася в рiзних педагогiв кiлькох краiн. Гастролювала в якостi органiстки i пiанiстки в багатьох містах Німеччини, Італії, Ізраїлю, Росії, Молдавії і України.

Гастролювала в Іспанії в складі симфонічного оркестру.

Три рази гастролювала у США, і проводила майстер-клас з органного виконавства в Bates College.

Є автором органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Токкати, Органного триптиха, та ін, а також для органу з солістами:

«Сонет» на вірши Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органу),

«Молитва» (сл. О. Удрас, для сопрано, мецо-сопрано, двох віолончелей та органа),

«Покаяння» (для сопрано, мецо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Ave Maria» (для мецо-сопрано, віолончелі та органу), Sanctus для хору i органу, також автор музики для фільму «Поза грою». Є автором багатьох органних транскрипцій.

Учасник багатьох Міжнародних органних фестивалів.

Штатна органістка і музичний ди⁠ректор одеської реформатської церкви, З 2013 року є художнім керівником одеського міжнародного фестивалю органної музики «ODESSA MUSIC FEST». В 2020 роцi приймала участь в Фестивалi украiнськоi органноi музики за запрошенням Украiнського Культурного Фонду, випущенi компакт-диски.

Міхаіл Ксіда – лауреат міжнародних конкурсів, соліст Одеської філармонії, мультиінструменталіст.

Учасник Mihail Ksida Quartet, а також етно-колаборації ЗІРА, в якій крім кларнета грає на сопілці, балалайці, саксофоні та співає.

Выступає з камерним оркестром Одеської філармонії та провідними музикантами Одеси.

З 2006 року співпрацював з фольклорним ансамблем Мозаїка.

У 2015-2016 роках співпрацював з французьким композитором та мультиінструменталістом Бернаром Струбером, з яким були зіграні концерти «Аромати пам'яті» і «Париж-Берлін».

У 2017 році приймав участь в україно-німецькому культурному проекті, представляючи музику молодих українських композиторів у м. Аахен (Німеччина)

Виступав на фестивалях «Odessa Jazz Fest», «Два Дня і Дві ночі нової музики», «Ніч в Філармонії», «Одеські Діалоги», «Дунайська Весна», «Ференц-фест» та ін..

Купить билеты на концерт Органна музика для всієї родини 1 сентября 2022 в 18:30, Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка по цене от 220 грн.

Органна музика для всієї родини состоится 1 сентября 2022 в 18:30 в Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка по адресу вул. Українська, 30.

Доставка билетов на Органна музика для всієї родини по городу Черновцы и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Черновцы 2018.

Билетная касса Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Черновцы, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Черновцы.

Популярные места Черновцы: Стадіон «Буковина», Летний театр, Черновицкий музыкально-драматический театр им. О.Кобылянской (Драмтеатр), Черновицкая филармония, Ж/д вокзал, Нічний клуб «Егоїст-Palace», Ресторан WinstonHall, Літній театр, Ресторан ПІКНІК, Черновицкий музыкально-драматический театр им. О. Кобылянской (Драмтеатр), Мини BOSS, Біля стадіону Буковина, Ринок Нива, Паб «RePublic», Центральний Палац Культури, Конференц-зал «BossHub», вул. Хотинська 39Л (навпроти ТЦ Епіцентр), Отель Boss HUB, Зал Концертный сервис, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Чернівецький академічний обласний театр ляльок, Кінотеатр ім. Миколайчука, Music hall Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Органна музика для всієї родини ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Черновцы

 • Купить билет на ТІК в Черновицкая филармония Центральный зал

  ТІК Черновицкая филармония Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на «Органна фейєрія». Петро Сухоцький – орган (Луцьк) в Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка Новый зал

  «Органна фейєрія». Петро Сухоцький – орган (Луцьк) Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка Новый зал

  Купить билет
 • Купить билет на Олена Мацелюх. Орган (Львів) в Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка Новый зал

  Олена Мацелюх. Орган (Львів) Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка Новый зал

  Купить билет
 • Купить билет на Чорний квадрат. «Ідеальна зброя пристрасті для Перемоги» в Черновицкая филармония Центральный зал

  Чорний квадрат. «Ідеальна зброя пристрасті для Перемоги» Черновицкая филармония Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Аня Кочегура. Сольний стендап концерт «На часі» в Vyo Новый зал

  Аня Кочегура. Сольний стендап концерт «На часі» Vyo Новый зал

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Заздрісний Котик» (Чернівецький театр ляльок) в Чернівецький академічний обласний театр ляльок Новый зал

  Вистава «Заздрісний Котик» (Чернівецький театр ляльок) Чернівецький академічний обласний театр ляльок Новый зал

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Черновцы