5 мая 2019 в 15:00, Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена, вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ

«Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на ««Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK»
Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена, вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ - 5 мая 2019 в 15:00

Київський академічний театр «Золоті ворота»

• драматурги: Павло Ар’є та Марина Смілянець

• у виставі використані тексти Вільяма Шекспіра та Юрія Олеші, авторські історії акторів

• режисер: Стас Жирков, заслужений артист України

• художниця: Олеся Головач

• актори: Богдан Буйлук, Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Орест Пастух, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Антон Соловей

• жанр: це зовсім не «Отелло»

• тривалість: 100 хв.

• обмеження за віком: 14

• прем’єра — 24 січня 2019 року

• помічниця режисера: Марина Рижова

• оператор світла: Віталій Тимофєєв

• звукорежисер: Дмитро Солодкий

• PR-супровід: Анна Захожа

• фото-, відео-контент: Олексій Товпига, Лєна Шуліка

• дизайнер друкованої продукції: Ігор Фомін

Коментар від театру

Всі ми знаємо, що після Вільяма Шекспіра не залишилося жодного авторського рукопису! Лише копії копій. Факти його біографії — скупі та суперечливі. Реальний Вільям Шекспір (або точніше Шакспер) зі Страдфорду-на-Ейвоні, пайщик лондонської акторської трупи, не мав освіти, у той час як п’єси Великого Барда містять найновіші відомості із сфер знань від історії та філософії до мореплавства та картографії, а словниковий запас складає близько 12 тисячі слів — це рекорд серед усіх геніїв літератури!

Не дивно, що сторіччями тривають пошуки реального Вільяма Шекспіра. Хтось вважає, що ним був драматург Крістофер Марло, хтось переконує — це не могла бути одна людина! Є версії колективного авторства: група літераторів на чолі із філософом Френсісом Беконом або графське подружжя — Роджер та Єлизавета Ретленд.

На щастя, наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.

Зрештою, є щось правдою чи вигадкою — це питання нашої віри, а не фактів, документів чи речових доказів. Якщо ви вірите в чупакабру чи Святого Миколая, у справедливі вибори чи Гаррі Поттера, отже вони існують. У паралельному всесвіті. Наприклад, у Фейсбуці. Чи іншій соціальній мережі.

Тож просимо не забути перевірити свою френд-стрічку та месенджер перед виставою! Обов’язково треба встигнути прокоментити найважливіше. Скажімо, сентиментальний пост однокласника про його найкращі спогади з дитинства. Або заради сміху зробити репост фейкової новини про медійного міністра.

Фрагмент неідентифікованого рукопису, який ймовірно належить Вільяму Шекспіру: «Отелло сидить такий і думає, а йому така смс: „Слєдуй за бєлим кроліком“. Он такий побіг, а там — Морфіус. Отелло дивиться на нього і думає — це я чи не я? Просто йому з дєтства казали, що він на Лоуренса Фішборна похож. І Морфіус такий йому протягує дві таблєткі — синю і червону. Синя — парацетамол, червона — задушить Дездемону. Він такий червону — глинть. І в Матриці в образі Чорної пантери задушив Дездемону». Автори: Павло Ар’є та Марина Смілянець, у виставі використані тексти Вільяма Шекспіра та Юрія Олеші, авторські історії акторів

Режисер: Стас Жирков, заслужений артист України

жанр: це зовсім не «Отелло»

тривалість: 100 хв.

обмеження за віком: 16

Актори: Богдан Буйлук, Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Орест Пастух, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Антон Соловей

Всі ми знаємо, що після Вільяма Шекспіра не залишилося жодного авторського рукопису! Лише копії копій. Факти його біографії – скупі та суперечливі. Реальний Вільям Шекспір (або точніше Шакспер) зі Страдфорду-на-Ейвоні, пайщик лондонської акторської трупи, не мав освіти, у той час як п’єси Великого Барда містять найновіші відомості із сфер знань від історії та філософії до мореплавства та картографії, а словниковий запас складає близько 12 тисячі слів – це рекорд серед усіх геніїв літератури!

Не дивно, що сторіччями тривають пошуки реального Вільяма Шекспіра. Хтось вважає, що ним був драматург Крістофер Марло, хтось переконує – це не могла бути одна людина! Є версії колективного авторства: група літераторів на чолі із філософом Френсісом Беконом або графське подружжя – Роджер та Єлизавета Ретленд.

На щастя, наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.

Зрештою, є щось правдою чи вигадкою – це питання нашої віри, а не фактів, документів чи речових доказів. Якщо ви вірите в чупакабру чи Святого Миколая, у справедливі вибори чи Гаррі Поттера, отже вони існують. У паралельному всесвіті. Наприклад, у Фейсбуці. Чи іншій соціальній мережі.

Купить билеты на концерт «Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK 5 мая 2019 в 15:00, Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена по цене от 50 грн.

«Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK состоится 5 мая 2019 в 15:00 в Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена по адресу вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ.

Доставка билетов из кассы на «Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK по городу Ивано-Франковск и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Ивано-Франковск 2018.

Билетная онлайн касса Ивано-Франковск, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Камерна сцена, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Ивано-Франковск, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Ивано-Франковск.

Популярные места Ивано-Франковск: Міський стадіон «Рух», Муздрамтеатр им. И. Франко, Обласна філармонія, Ж/д вокзал, Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Концерт-холл Platinum, Pasage Gartenberg, Ивано-Франковская Областная Филармония, Отель Станислав, Ивано-Франковский театр им. И. Франко, ККЗ Арена-центр, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Университет Короля Данила, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, ПК Надвірнянський коледж, Готель «Надія», Майданчик біля стадіону «Рух», где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на «Отелло/Україна/Facebook»: ОТЕЛЛО/УКРАЇНА/FACEBOOK ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Ивано-Франковск

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Ивано-Франковск