15 августа 2021 в 02:00, Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий, пл.Волі (зі сторони ломбарду)

Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока»
Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий, пл.Волі (зі сторони ломбарду) - 15 августа 2021 в 02:00

Пропонуємо пасажирські перевезення на комфортабельних автобусах Біла Церква – Затока (проїздом Жашків, Умань через Одеса, Чорноморськ, Санжейка, Грибовка, Кароліно-Бугаз) УВАГА! Мешканці Умані та Жашкова можуть придбати квиток по направленню Біла Церква – Затока! Якщо Ви придбали квиток Біла Церква – Затока, а Ваше місце відправлення з Жашкова чи Умані, за Вами буде закріплене місце з Білої Церкви, а місце висадки може бути будь-де, в Одесі, Чорноморську, Санжейці, Грибовці. Кароліно-Бугаз чи в Затоці.

Час та місце відправлення:

з Білої Церкви: 03:00 (пл. Волі (Соборна), стоянка райдержадміністрації)

з Жашкова: 04:00 (Одеська траса – під мостом)

з Умані: 05:00 (Одеська траса- заправка WOG)

Місце висадки в курортному пункті призначення:

Одеса: 7 км зупинка

Чорноморськ: маг «ВІЛА» при в’їзді

Санжейка: Дельфіни

Грибовка: автостанція

Кароліно-Бугаз: переїзд, центральний ринок

Затока: ст. Ліманська, ст. Дружба, ст.Солнічна, центральна автостанція, ст.Затока, ЖД вокзал.

Замовити та купити квитки можливо онлайн через інтернет. Оплата готівкою можлива в касі міста або у кур’єра (при замовленні квитків з доставкою).

Також звертаємо Вашу увагу, що в залежності від кількості бажаючих буде надаватися відповідний транспорт (Автобуси «Неоплан» на кількість пасажирських місць 43,49,59,80 та «Мерседес Спрінтер» на 18 та 21 місце), і якщо кількість людей з місця відправлення не велика, буде надаватися комфортабельний легковий автомобіль, що довезе до місця відправлення автобуса, звідки відправлятимуться всі пасажири!

Автобуси оснащенні кондиціонерами, TV та зручними і м’якими кріслами.

Поїздки на море здійснюють водії, що мають великий стаж в сфері пасажирських перевезень.

Обов’язково за день виїзду або від’їзду від курортного місця знаходження будуть здійснюватися обдзвони клієнтів, щодо нагадування і уточнення місця та часу відправлення!

Телефон для довідок: 066 665 55 00

Купить билеты на концерт Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока 15 августа 2021 в 02:00, Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий по цене от 375 грн.

Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока состоится 15 августа 2021 в 02:00 в Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий по адресу пл.Волі (зі сторони ломбарду).

Доставка билетов на Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока по городу Белая Церковь и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Белая Церковь 2018.

Билетная касса Белая Церковь, пл.Волі (зі сторони ломбарду), Новий, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Белая Церковь, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Белая Церковь.

Популярные места Белая Церковь: Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського, ПК «Росава», ДК Сельмаш, Стадион Трудовые резервы, ЖД вокзал, Арт-клуб «Культ», Будинок органної та камерної музики, Конференц-зал отеля «Lepsza Садиба», Палац культури «Білоцерківмаз», пл.Волі (зі сторони ломбарду), Белоцерковский механический завод, Бальна зала в парку «Олександрія», Зал Концертный сервис, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Белая Церковь

 • Купить билет на Сто тисяч (театр ім. Саксаганського) в Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського Центральна зала

  Сто тисяч (театр ім. Саксаганського) Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського Центральна зала

  Купить билет
 • Купить билет на Артем Пивоваров в ПК «Росава» Центральный зал

  Артем Пивоваров ПК «Росава» Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Шоу до відкриття 88-го театрального сезону в Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського Центральна зала

  Шоу до відкриття 88-го театрального сезону Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського Центральна зала

  Купить билет
 • Купить билет на Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока в пл.Волі (зі сторони ломбарду) Новий

  Пасажирське перевезення на море: Біла Церква-Затока пл.Волі (зі сторони ломбарду) Новий

  Купить билет
 • Купить билет на Бумбокс в ПК «Росава» Центральный зал

  Бумбокс ПК «Росава» Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Рапунцель. Казка про зниклу принцесу в ПК «Росава» Центральный зал

  Рапунцель. Казка про зниклу принцесу ПК «Росава» Центральный зал

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Белая Церковь