22 лютого 2024 в 19:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6)

PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт»
Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6) - 22 лютого 2024 в 19:00

Джазове фортепіано-це ціла філософія!

Філософія краси, музики та свободи, стиль життя людей, які цінують креативність та неординарність.

Цей вечір вишуканої музики джазового фортепіано подарує вам відчуття справжньої свободи, внутрішньої краси та гармонії!

Музика, що випромінює любов, здатна змінювати людські життя!

Виконавці: DNIPRO BIG BAND

Соліст: Ілля ЄРЕСЬКО (фортепіано)

Ілля Єресько - джазовий піаніст.В музичному училищі ім. Глієра займався у класі Петра Пашкова, який на початковому етапі надав неоціненну допомогу. Кілька років вивчав закони композиції під керівництвом "чудового композитора і людини", - як згадує про нього Ілля, - Анатолія Золкіна.

Після училища Іллі пощастило зустрітися з джазовим барабанщиком Аліком Фантаєвим. В особі Фантаєва Єресько знайшов однодумця; з ним було зіграно чимало різних авторських і тематичних концертів у клубах і на концертах. Плідна співпраця триває і досі. "Фантаєв дуже відчутно вплинув і впливає на мене та багатьох інших музикантів" - відзначає Ілля. З-поміж людей, які є особливо цінними в плані творчого однодумства, Єресько виособлює Гьотца Грюнберга, Валентина Корнієнка, Андрія Арнаутова, Дмитра Шлеляйна.

Участь у колективах: Схід-Side (альбоми "Brand New", "SkhidSideman"), Квартет Гьотца Грюнберга, Kiev Salsa Kings, Овсяников & Єресько Band (альбом "OrganiZZmo"), DisLOCAdos.

Свій поточний стан справ Єресько характеризує так: "Зараз більше за все радує можливість грати кубинську музику з по-справжньому гарними музикантами й латинськими вокалістами, грати музику взагалі, можливість спілкування з людьми, які дійсно складають творчу еліту країни або складуть її в майбутньому".

Придбати квитки на PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт 22 лютого 2024 в 19:00, Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана по ціні від 200 грн.

PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт відбудеться 22 лютого 2024 в 19:00 в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана за адресою вул. Воскресенська, 6 (колишня вул. Леніна, 6).

Доставка квитків на PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт по місту Дніпро та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Дніпро 2023.

Квиткова каса Дніпро, Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Дніпро, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Дніпро.

У нас ціна на квитки на PIANO JAZZ. Ілля ЄРЕСЬКО and DNIPRO BIG BAND. Джазовий концерт цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Дніпро

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Дніпро