9 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever»
Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23 - 9 березня 2024 в 18:00

Дикар Forever…» – шедевральна комедія за сценарієм американського сімейного психолога, актора-коміка Роба Беккера. У головній ролі – неповторний Борис Барський. Тож – не пропустіть!

Смішна та мудра вистава про стосунки чоловіків та жінок.

Близька і зрозуміла кожному проблематика.

Справжній творчий катарсис для глядачів.

«Дикар Forever…» розкриє перед вами в деталях усю сутність стосунків Жінки та Чоловіка. Покаже усю схожість та розбіжності та врешті доведе: всі ми – унікальні. Актор продемонструє абсурдність конфліктів та взаємних претензій на прикладі власних сімейних стосунків. Свіжий погляд під новим кутом підкреслить анекдотичність та безглуздість усіх наших сварок. У героях вистави глядачі з легкістю пізнають себе та своїх «половинок». І не секрет, що «Дикар Forever…» має просто-таки чудодійний терапевтичний ефект: після перегляду спектаклю возз’єднуються сім’ї, а теплі стосунки стають ще міцнішими! І заради цього – варто прийти. Цікаво, що п’єса у виконанні автора була зіграна на Бродвеї понад 700 разів і більше ніж 1500 разів – у 160 містах США. Вистава стала театральним рекордсменом як довготривале соло-шоу та була нагороджена престижною премією Olivier Awards у Лондоні. Чекаємо на вас!

Придбати квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever 9 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів по ціні від 240 грн.

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever відбудеться 9 березня 2024 в 18:00 в Одеса, Дім Клоунів за адресою вулиця Ольгіївська, 23.

Доставка квитків на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Дім Клоунів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Дім Клоунів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса