26 мая 2022 в 17:00, Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал, вул. Соборна 60

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський»
Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал, вул. Соборна 60 - 26 мая 2022 в 17:00

Вистава на підтримку “Фонду України”(для ЗСУ та людей)

50% доходів перерахуємо "Фонду України" ukraine-foundation.org.

"Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER"?

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею.

2. Небанальний жанр моноспектаклю в стилі стендап.

3. Олексій Гнатковський в головній ролі.

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено!

Але ви сильно здивуєтесь його неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на турбуючі нас питання.

Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його пьеса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена «Olivier Awards» і навіть попала до сторінок Книги театральних рекордів.

Унікальний моноспектакль у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому вражаюче обіграна вся абсурдність конфліктів які трапляються в усіх відносинах. Постановка, не дивлячись на легкість та веселість, переслідує важливу ціль - примирення представників протилежного полу та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселіше та гармонійній. 50% ДОХОДІВ ПЕРЕРАХУЄМО “ФОНДУ УКРАЇНИ”

Найпопулярніша моновистава Бродвею!

Талановито, щиро, надзвичайно влучно та до сліз дотепно!

Готуйтесь до двох годин захвату і поринання у чоловічу реальність! Ще більше жартів, ще більше вражень!

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і… кожного з нас!

Чимало чоловіків впізнають себе, а жінки – своїх суджених!

Буде весело і водночас правдиво!

Про любов і побут, буденне і наболіле, про життя, як воно є!

Недаремно «Дикун» настільки відомий і популярний в усьому світі!

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів’є – Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п’єси – американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім’я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» (в оригіналі – Defending the Caveman) увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Купить билеты на концерт Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський 26 мая 2022 в 17:00, Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал по цене от 200 грн.

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський состоится 26 мая 2022 в 17:00 в Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал по адресу вул. Соборна 60.

Доставка билетов на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський по городу Хмельницкий и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Хмельницкий 2018.

Билетная касса Хмельницкий, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Центральный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Хмельницкий, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Хмельницкий.

Популярные места Хмельницкий: Филармония, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, СК Поділля, Лыбидь-Плаза, Хмельницький академічний обласний театр ляльок, Хмельницький міський моно-театр «Кут», Клуб СВ, Ж/Д Вокзал (Хмельницк), Арт-галерея «Maslo», ХУУП, Secret Place, ЖД Вокзал (Хмельницкий), Хмельницкий областной академический муздрамтеатр им. М. Старицкого, ДК Хмельницкий, Парк ім. Чекмана, DANCEHALL, Торгово-Промислова палата, LUX Night and Karaoke Club, Конференц-зал «Tetris», Сentro bar, Хмельницький аеропорт, Отель Reikartz, Кинотеатр им.Т.Г.Шевченко, Зал Концертный сервис, Online, Арт-Паб, Фортеця «Меджибіж», Ресторан BEEF CAKE, Sympatia Bar, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever. Олексій Гнатковський ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Хмельницкий

 • Купить билет на Вистава «Теремок» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Вистава «Теремок» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Гусеня» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Вистава «Гусеня» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Гурт KALUSH в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Центральный зал

  Гурт KALUSH Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Одруження по англійськи (театр ім. М. Старицького) в Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Малий зал

  Одруження по англійськи (театр ім. М. Старицького) Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Малий зал

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Бука» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Вистава «Бука» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Доктор Айболить» (Хмельницький театр ляльок) в Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Вистава «Доктор Айболить» (Хмельницький театр ляльок) Хмельницький академічний обласний театр ляльок Центральный зал

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Хмельницкий