9 червня 2023 в 18:30, Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок, вул. Михайлівська, 7

Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака»»
Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок, вул. Михайлівська, 7 - 9 червня 2023 в 18:30

Єгор Шатайло їде в тур з новим сольним стендап-концертом «СЕКУНДА БАБАКА». Сольник був написаний ще в перші місяці після повномасштабного вторгнення русні, однак Єгор сцявся везти сольник із-за страху ракет, наступу з білорусі та ядерки, і взагалі як Єгор сам каже: «Я мало що хотів робити, окрім як накручуватись, читати новини 24/7, писати Орбану «хуй будеш», жаліти себе і бідкатись на долю українця».

Але все змінилось коли психіатриня виписала Єгору таблетки і тепер він в компанії з вірними друзями – транквілізаторами та заспокійливим, їде розказувати свої жарти про: чудодійну силу сучасної психіатрії, часовий парадокс буття українцем, повітряні тривоги, цивільні накрути, рожеві окуляри, літеру «і» та експертів після читання яких хочеться втопитись у відчаї реалізму.

Приходьте всі – буде смішно, життєво та експресивно.

Придбати квитки на Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака» 9 червня 2023 в 18:30, Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок по ціні від 350 грн.

Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака» відбудеться 9 червня 2023 в 18:30 в Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок за адресою вул. Михайлівська, 7.

Доставка квитків на Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака» по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Житомирський академічний обласний театр ляльок, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Сольний стендап Єгора Шатайла «Секунда Бабака» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир