18 лютого 2024 в 18:00, Дніпро, First Wave Pizza bar, вуд. Короленка, 3а

Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки»»
Дніпро, First Wave Pizza bar, вуд. Короленка, 3а - 18 лютого 2024 в 18:00

Стендап-концерт Льоші Юхименка "Нотатки"

Київський комік, що виступає по всій Україні в рамках туру завітає до Дніпра, адже хоче познайомитись і з місцевим глядачем.

Концерт "Нотатки" - це спроба зібрати до купи усі думки, що накопичились за останні роки заняття стендапом і з гумором подивитись на них. Подія занурить усіх присутніх в теплу атмосферу роздумів про родину, побачення, дорослішання, не обійдеться і без жмені трешових історій)

Чекаємо на усіх поціновувачів якісної комедії!

Придбати квитки на Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки» 18 лютого 2024 в 18:00, Дніпро, First Wave Pizza bar по ціні від 200 грн.

Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки» відбудеться 18 лютого 2024 в 18:00 в Дніпро, First Wave Pizza bar за адресою вуд. Короленка, 3а.

Доставка квитків на Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки» по місту Дніпро та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Дніпро, First Wave Pizza bar, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Дніпро 2023.

Квиткова каса Дніпро, First Wave Pizza bar, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Дніпро, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Дніпро.

У нас ціна на квитки на Стендап-концерт Льоші Юхименка «Нотатки» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Дніпро

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Дніпро