15 августа 2021 в 17:00, Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал, вул. Українська, 30

Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів) Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів)»
Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал, вул. Українська, 30 - 15 августа 2021 в 17:00

«Карнавал тварин та інші дива»

(орган в 4 руки та 4 ноги)

Світлана ПОЗДНИШЕВА – орган, м.Львів

Ольга СТРІЛЕЦЬКА – орган, м.Львів

Ґ.Ф.Гендель

Коронаційний гімн

В.А.Моцарт

Менует з «Маленької нічної серенади»

Е.Гріг

Пер Гюнт 1 сюїта

Ф.Мендельсон

Прелюдія і фуга с- moll

К.Сен-Санс

Карнавал тварин

К.Сен-Санс

Танець смерті

Можливо навіть краще було б назвати «Суцільні дива». Диво перше: за органом буде одразу дві органістки. Уявіть тільки кількість музики, що творять 4 руки і 4 ноги. Але ця помпезність достойно відкриє концерт Коронаційним гімном, який Г.Гендель створив для англійського короля.

Наступне диво – це сповнена пригод і неочікуваних поворотів долі мандрівника Пер Гюнта в сюїті Едварда Гріга.

Карнавал тварин Каміля Сен-Санса – це перша в історії музики пародія на популярну музику друзів композитора і самого себе.

А завершить усе те найбільше Диво яке відбувається у свято HELLOWIN.

Ольга Стрілецька – орган

Закінчила Львівську національну музичну академію ім М.В. Лисенка по двом спеціальностям: хорове диригування (клас проф. Бобер Л. Г.) та фортепіано (клас доц. Грамотєєвої Н.В.).

Дипломант міжнародного конкурсу молодих піаністів ім. Марії Юдіної (Санкт-Петербург 2013р), нагороди на міжнародному форумі піаністів (Санок, Польща).

Двічі приймала участь в літніх методичних курсах барокової музики у Варшаві по класу клавесину в Урсули Барткевич та органу/клавікорду у Марії Ердман.

Світлана Позднишева – фортепіано, орган

Піаністка, органістка, клавесиністка.

Її діяльність дуже різноманітна: виступає з сольними концертами, у фортепіанному дуеті “Світлотінь” із Ольгою Стрілецькою, в камерних ансамблях, проводить концерти-лекції, створює інтерактивні відео-уроки про клавішні інструменти («Історії родини Фортепіановичів»), організовує міжмистецькі події.

Завершила асистентуру-стажування в класі доцента Довганя П.В у 2017 році.

Навчання гри на органі розпочала у класі Івана Духнича, вдосконалювала майстерність на майстер-класах в Утерах у Лоренцо Гієльмі. Працює концертмейстером у Львівській національній музичній академії, а також солісткою-органісткою у Львівському органному залі.

Виступала з концертами у багатьох містах України, Чехії, Польщі та Німеччини, брала участь у різноманітних майстер-класах і фестивалях, таких як «Камерні Вечори в Академії», «Dzenzelivka Classical Week» та «ЛюдкевичФест», «Pizzicato e Cantabile»

Купить билеты на концерт Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів) 15 августа 2021 в 17:00, Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал по цене от 80 грн.

Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів) состоится 15 августа 2021 в 17:00 в Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал по адресу вул. Українська, 30.

Доставка билетов на Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів) по городу Черновцы и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Черновцы 2018.

Билетная касса Черновцы, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Новый зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Черновцы, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Черновцы.

Популярные места Черновцы: Стадіон «Буковина», Летний театр, Черновицкий музыкально-драматический театр им. О.Кобылянской (Драмтеатр), Черновицкая филармония, Ж/д вокзал, Нічний клуб «Егоїст-Palace», Ресторан WinstonHall, Літній театр, Ресторан ПІКНІК, Черновицкий музыкально-драматический театр им. О. Кобылянской (Драмтеатр), Мини BOSS, Біля стадіону Буковина, Ринок Нива, Паб «RePublic», Центральний Палац Культури, Конференц-зал «BossHub», вул. Хотинська 39Л (навпроти ТЦ Епіцентр), Отель Boss HUB, Зал Концертный сервис, Зал органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка, Чернівецький академічний обласний театр ляльок, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька (м. Львів) ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Черновцы

Театры, клубы, фестивали города Черновцы