10 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23

Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан»»
Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23 - 10 березня 2024 в 18:00

Яскрава, феєрично-святкова історія любові та краси, великодушності та мудрості, з елементами музики, танцю, трюків та спецефектів! І це все у виконанні легендарного театру «Маски»!

Невтомний гульвіса, веселун і балагур Дон Жуан любить Мадрид і жінок цього прекрасного міста. А що у цьому поганого? Мадрид та жінки Мадрида відповідають йому взаємністю. Все логічно. Тільки добропорядні громадяни виганяють чомусь із міста юного повісу. Під покровом ночі ноги вірного коня Лапарелло самі приносять Дон Жуана назад до Мадрида.

Не найвеселіше місце — цвинтар. Але для двох копальників могил, це суть Всесвіту. Умберто і Маурісіо не просто філософи, вони свідки, вони дзеркала відбивають події світового масштабу. І весь калейдоскоп цих подій, змінюючи одну за одною барвисті картинки, миготить перед їхніми глибокодумними і трохи безглуздими поглядами.

Чи народжуємося ми для того, щоб підготувати себе до смерті, чи Народження — це свято, яке завжди поряд з тобою? Чи можна уникнути долі, коли Донна Ганна вже скинула свій одяг, благаючи пам’ятник Командора повернути їй переживання еротики та гріха? А тихий збоченець, Монах, у компанії Лепорелло та Дон Жуана, став свідком цієї хвилюючої та спокусливої сцени. Чому статуя Командора і «сама Донну Ганну не гам, та іншим — не дає?» Чи походять ми всі від мавпи, чи все-таки ми — тварі Божі, що походять від жінки? І не просто Жінки, а великої праматері Єви! Всі ці незліченні питання доведеться вирішити глядачеві разом з Умберто і Маурісіо, подивившись веселу, яскраву, святкову виставу «Дон Жуан» у Будинку Клоунів.

Придбати квитки на концерт Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 10 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів по ціні від 180 грн.

Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» відбудеться 10 березня 2024 в 18:00 в Одеса, Дім Клоунів за адресою вулиця Ольгіївська, 23.

Доставка квитків на Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Дім Клоунів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Дім Клоунів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса