3 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23

Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш»»
Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23 - 3 березня 2024 в 18:00

В Одесі, як відомо, все може статися.

Навіть такі неймовірні події, що відбуваються в комедії «Одеський подкідиш», також можуть трапитися. А взагалі, якщо ви приїхали до Одеси і ніколи не сміялися, це означає, що вам дали квиток в інше місто.

Автором п’єси є відомий одеський письменник і драматург Георгій Голубенко своїми творами, такими як «Старі будинки», «Блиск і бідність Молдаванки», «Посмішка Бога» тощо, встиг розсмышити вже одне поколінь глядачів, як у нашій країні, так і за її межами. Його книга прози «Руде місто» або «Нові одеські історії» відразу стала бестселером серед слов’янського населення нашої, як виявилося, не такої великої планети.

Але часи змінюються, змінюється навіть одеський гумор, який стає більш тонким і розумним.

Ось де Голубенко написав свій «Подкідиш», як завжди це гротескна комедія, але тепер це теж притча. Притча про те, що людина живе тільки стільки, скільки здатна любити. І щоб закохатися, треба просто подивитися на когось навколо, і в той же час, і на себе.

Що в цьому смішного? — Запитаєте.

А ось спробуйте! Запевняємо вас: обхохочитесь і сміятиметеся аж до тих пір, поки придивлятиметеся.

Автор довго шукав акторів на головні ролі в цьому спектаклі. Шукав можна сказати на різних континентах і нарешті зрозумів, що є тільки один континент на якому можуть існувати такі талановиті і незвичайні актори до того ж народні і заслужені. Континент цей називається Одеса, а актори — Георгій Делиев, Борис Барський і Наталля Бузько. На рідкість талановита трійка здатна грати і гротеск, і буфонаду, і тонку лірику, а іноді і взагалі помовчати, навіть таким чином захоплюючи глядачів.

А головне, що ці актори, зібрані разом, як і сталося в «Подкідишу», відразу ж створюють на сцені ні з чим незрівняну атмосферу цього нового континенту, яку прийнято називати одним словом, точніше двома – дух Одеси.

Придбати квитки на Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш» 3 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів по ціні від 180 грн.

Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш» відбудеться 3 березня 2024 в 18:00 в Одеса, Дім Клоунів за адресою вулиця Ольгіївська, 23.

Доставка квитків на Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш» по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Дім Клоунів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Дім Клоунів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Театр «Маски» в комедії «Одеський подкідиш» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса