23 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23

Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта»»
Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23 - 23 березня 2024 в 18:00

Зухвала та шалено смішна комедія театру «Маски». П'єса про кохання, щасливе кохання, бо кохання – це щастя, кохання – це музика, танець! Любов це життя!

Джульєтта, дівчинка тридцяти п'яти років, обіцяна за дружину Парису, родичу князя, неодноразово травмованому в голову праскою. Несподівана зустріч на балу з Ромео, захопленим дебілом, запалює в серцях закоханих незгасну пристрасть. З цим не можуть упокоритися батько Джульєтти — старий-маразматик Капулетті, і її брат Тібальт — задира, забіяка та забіяка. В результаті сварки Тібальт вбиває горщиком з-під квітів Бенволіо – приятеля Ромео. Вбиває підло, в спину, нишком. Ромео в пориві люті до смерті кусає за вухо Тібальта, від чого трагічно вмирає. Джульєтта таємно призначає Ромео побачення: на цвинтарі, де в результаті комічних поєдинків і несподіваних поворотів сюжету до загальної радості п'єса закінчується всесвітньою любов'ю, торжеством гумору, молодості та краси.

Неперевершені майстри повалять дурня, тобто один одного. «Маски» запрошують усіх любителів гумору відтягнутися на повну, відстовбурчитися, по ковбаситися та поржати! Коротше – розслабитися та відпочити!

З нами - весело!

Діючі лиця:

Ромео – Народний артист України Борис Барський

Джульєтта – Заслужена артистка України Наталія Бузько

Тібальт та Аптекар - Народний артист України Георгій Делієв; Олексій Агоп'ян

Капулетті – Михайло Волошин

Бенволіо – Олександр Постоленко

Паріс – Ігор Малахов

• Автор п'єси: Борис Барський

• Режисер-постановник: Георгій Делієв

• Звукорежисер – Юрій Савченко

• Художник з костюмів: Тетяна Арнаутова

• Майстер світу: Сергій Захаров

• Художник-бутафор: Олександр Алексєєв

• Хореограф – Віталій Залевський

Придбати квитки на Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 23 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів по ціні від 180 грн.

Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» відбудеться 23 березня 2024 в 18:00 в Одеса, Дім Клоунів за адресою вулиця Ольгіївська, 23.

Доставка квитків на Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Дім Клоунів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Дім Клоунів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса