24 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23

Театр «Маски» в комедії «Руде місто» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Театр «Маски» в комедії «Руде місто»»
Одеса, Дім Клоунів, вулиця Ольгіївська, 23 - 24 березня 2024 в 18:00

Жодному місту світу не висловлено стільки палких і щирих освідчень у коханні! Жодному місту світу не присвячено, не складено, не заспівано стільки пісень, скільки їх присвячено Одесі.

Вистава з розповідей Г. А. Голубенка «Руде Місто» ще одне трепетне, зворушливе, чарівне визнання! І водночас — легке, наївне, хлоп’яче хуліганство, яке приголомшує своєю яскравістю, соковитістю, дотепністю та інтелігентністю.

Хто ми такі – Одесити? Які ми? Що це за нація, така безшабашна і знебашенна, і така талановита, розкидана по всій земній кулі? Звідки в нас ця сонячність та невичерпний оптимізм? І легкий сум ностальгії за тією доброю вчорашньою дійсністю, коли дерева були великими, а трава – яскраво зелена… І все дихало теплом. Ностальгія не за ковбасою по двадцять і не за газовими апаратами з водою із сиропом. Ностальгія за добротою, душевністю, іронічністю людей, які нас оточували, за тією людяністю, та оптимізмом, які звучать у кожному оповіданні Георгія Андрійовича.

«… а тому припиніть сказати, що справжньої Одеси вже не існує. Та вона за свої двісті з хвостиком років умирала вже неодноразово. Але весь її фокус, дорогі мої, саме в тому і полягає, що вона завжди відроджується як мінімум на один раз частіше, ніж вмирає!» Георгій Андрійович Голубенко

Придбати квитки на Театр «Маски» в комедії «Руде місто» 24 березня 2024 в 18:00, Одеса, Дім Клоунів по ціні від 180 грн.

Театр «Маски» в комедії «Руде місто» відбудеться 24 березня 2024 в 18:00 в Одеса, Дім Клоунів за адресою вулиця Ольгіївська, 23.

Доставка квитків на Театр «Маски» в комедії «Руде місто» по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Дім Клоунів, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Дім Клоунів, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Театр «Маски» в комедії «Руде місто» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса