10 березня 2024 в 17:00, Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК)

Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч»
Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК) - 10 березня 2024 в 17:00

Пограймо в асоціації! Відень… Бал… Музика… Які наступні слова одразу хочеться додати до цієї послідовності? Правильно! Йоганн Штраус. Великий композитор, який підкорив весь світ своєю танцювальною музикою. Його вальси, польки, марші є неодмінним атрибутом святкових концертів та вишуканих балів.

Напередодні Нового року ми запрошуємо вас на музичний бал, де ви зможете не тільки насолодитися розкішною музикою Короля Вальсу у виконанні театрального оркестру, елегантною грацією юнаків та дівчат з ансамблю бального танцю «Лілея», але й за бажанням потанцювати самі.

А ще вас обов’язково очарує святкова атмосфера та краса унікальної історичної будівлі, колишнього Інженерного клубу, а нині – Малої сцени нашого театру.

Церемоніймейстер нашого балу готує для вас безліч приємних веселих сюрпризів.

Вечірній дрес-код не обов’язковий, але всі упорядники та учасники балу будуть раді бачити вас на цій події у святковому вбранні.

До речі, квитки на музичний бал «Віденська ніч» можуть стати новорічним подарунком, який допоможе вам розповісти про свої почуття дорогій людині!

ВІДЕНСЬКА НІЧ

Музичний бал за участю оркестру і солістів театру

та ансамблю бального танцю «Лілея»

Прем’єра – 30 грудня 2023 року

Тривалість – 1 година 40 хвилин

Автор сценарію, режисер та церемоніймейстер – заслужений артист України Олег Волощенко

Музичний керівник і диригент – Іван Селищев

Художник-постановник – Наталія Худіч

Балетмейстер – Віталій Жосан

Придбати квитки на Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч 10 березня 2024 в 17:00, Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА) по ціні від 200 грн.

Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч відбудеться 10 березня 2024 в 17:00 в Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА) за адресою вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК).

Доставка квитків на Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч по місту Кам'янське та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Кам'янське 2023.

Квиткова каса Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Кам'янське, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Кам'янське.

У нас ціна на квитки на Віденська ніч (АМДТ ім. Лесі Українки): Віденська ніч цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Кам'янське

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Кам'янське