28 лютого 2024 в 18:00, Одеса, Одеська обласна філармонія, вулиця Буніна, 15

Вистава «Експеримент або симфонія спокуси» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Вистава «Експеримент або симфонія спокуси»»
Одеса, Одеська обласна філармонія, вулиця Буніна, 15 - 28 лютого 2024 в 18:00

Пікантна комедійна вистава "Експеримент, або Симфонія спокуси" заснована на реальній життєвій історії. Сімейні стосунки Едуарда і Насті переживають кризові моменти і заходять у глухий кут. Щоби зберегти шлюб, чоловік і жінка вирішують піти на експеримент, щоби внести родзинку у своє *інтимне життя - вони запрошують пару досвідчених експертів-практикантів для цієї пікантної справи. Іншими словами, "вирішили спробувати". Але випадково до них потрапляє інша пара, зі зовсім іншими намірами і цілями, "не з цієї опери". І тут починається найсмішніше і "найсмачніше", свідками чого станете і ви, відвідавши комедійну виставу від театральної спільноти "N".

Придбати квитки на Вистава «Експеримент або симфонія спокуси» 28 лютого 2024 в 18:00, Одеса, Одеська обласна філармонія по ціні від 190 грн.

Вистава «Експеримент або симфонія спокуси» відбудеться 28 лютого 2024 в 18:00 в Одеса, Одеська обласна філармонія за адресою вулиця Буніна, 15.

Доставка квитків на Вистава «Експеримент або симфонія спокуси» по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Одеська обласна філармонія, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Одеська обласна філармонія, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Вистава «Експеримент або симфонія спокуси» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса