4 лютого 2024 в 17:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6

Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир»
Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, пл. Соборна, 6 - 4 лютого 2024 в 17:00

Гастролі Хмельницького Обласного Академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

Сім’я Кайдашів жила дуже щасливим і мирним життям. Матір доглядала за домом і господарством, батько робив свою роботу, сини допомагали батькам. І ця ідилія могла б тривати вічно, якби в будинок не прийшли невістки! Не дарма кажуть, що «Невістка – то чужа кістка» для свекрухи. Але й ставлення дружин до матерів своїх чоловіків – не завжди ідеальні. Про те, як молоді сім’ї вчаться бути незалежними та жити власними інтересами ви побачите у виставі «Кайдаші»

Придбати квитки на Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир 4 лютого 2024 в 17:00, Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги по ціні від 100 грн.

Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир відбудеться 4 лютого 2024 в 17:00 в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги за адресою пл. Соборна, 6.

Доставка квитків на Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Драматичний театр ім. І. Кочерги, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Кайдаші (театр ім. М. Старицького): Вистава "Кайдаші" м. Житомир цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир