13 березня 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, вул. Соборна 60

За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «За двома зайцями (театр ім. М. Старицького)»
Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, вул. Соборна 60 - 13 березня 2024 в 18:00

Кажуть, за двома зайцями поженешся – жодного не спіймаєш! Чи ж так це, переконайтесь переглянувши улюблену комедію «За двома зайцями» в театрі імені М. Старицького, 3 та 13 березня, початок о 18:00. Квитки на сайті KARABAS.COM та в касі театру. Довідки за телефоном: 0968151776 Весела, легка, дуже музична, дуже ритмічна і в той же час така близька та знайома комедія «За двома зайцями» запрошує вас закохатись в театр в черговий раз!

Придбати квитки на За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) 13 березня 2024 в 18:00, Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького по ціні від 100 грн.

За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) відбудеться 13 березня 2024 в 18:00 в Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького за адресою вул. Соборна 60.

Доставка квитків на За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) по місту Хмельницький та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Хмельницький 2023.

Квиткова каса Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Хмельницький, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Хмельницький.

У нас ціна на квитки на За двома зайцями (театр ім. М. Старицького) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Хмельницький

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Хмельницький