2 березня 2024 в 11:00, Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК)

Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко! Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко!»
Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК) - 2 березня 2024 в 11:00

Добра, весела й мудра історія про те, як двоє симпатичних сніговичків випадково дізналися, що як прийде весна, то вигляне сонечко і розтопить їх. От і пішли сніговички шукати Сонечко, щоб попросити його ніколи не приходити. Але дорогою зустріли вони спочатку Білочку, потім Ведмедика і Зайця. І з’ясувалося, що звірята дуже змерзли, зголодніли та змарніли без сонця і тепла. Звірі благали сніговичків, щоб ті, як знайдуть Сонечко попросили його скоріше приходити.

Вам цікаво, як вирішили діяти сніговички? Тож приходьте на виставу і все дізнаєтесь самі.

Олександр Олесь

ЗДРАСТУЙ, СОНЕЧКО!

Лялькова вистава

Прем’єра відбудеться 24 грудня 2023 року

Вистава триває 40 хвилин

Режисер-постановник – Олег Лубенець

Художник-постановник – Людмила Зінов’єва

Композитор – Ігор Гайденін

Асистент режисера – Іван Чебан

У виставі зайняті артисти: Аліна Балагура, Анастасія Данілова, Валентин Кошля, Лілія Цвєткова, Іван Чебан, Гліб Хавіков.

Придбати квитки на Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко! 2 березня 2024 в 11:00, Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА) по ціні від 120 грн.

Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко! відбудеться 2 березня 2024 в 11:00 в Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА) за адресою вул. І.Ясюковича, 17, м. Кам'янське (колишній музей ДМК).

Доставка квитків на Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко! по місту Кам'янське та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Кам'янське 2023.

Квиткова каса Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Кам'янське, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Кам'янське.

У нас ціна на квитки на Здрастуй, Сонечко! (АМДТ ім. Лесі Українки): Здрастуй, сонечко! цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Кам'янське

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Кам'янське