25 мая 2019 в 18:00, Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал

Купить билеты на «Академічний симфонічний оркестр»
Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал, пр-т Химиков, 10 - 25 мая 2019 в 18:00

Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру, який подарує всім слухачам незабутній вечір симфонічної музики під керівництвом запрошеного диригента з Бразилії.

Лучано Камарго – музикант і диригент із значним професійним досвідом. Працює художнім керівником і титулярним диригентом Академічного оркестру Сан-Паулу, має досвід роботи художнім керівником хору міста Сан-Паулу, директором Священної музики кафедрального собору, директором духовної музики Св. Петра і Павла Кирхе у Фрайбурзі (Німеччина). Він також магістр музики Школи зв’язку і мистецтв, бакалавр оркестрового диригування ECA - USP у класі Aylton Escobar; закінчив курс скрипки в Муниципальній музичній школі у класі Сесілія Гіда. Лучано приймав участь у Міжнародному семінарі- практикумі з видатними викладачами, брав участь у II Міжнародному конкурсі регентства - Премія OSESP 2006, у 37 зимовому фестивалі Campos do Jordão у класі Роберто Мінчук та інше.

Цього чудового вечора під керівництвом маестро у виконанні оркестру прозвучить загадкова та яскрава творчість найвідоміших композиторів, що вже завоювали увагу слухачів своїм неповторним колоритом, запальними ритмами та волелюбною музикою.

Легендарний твір «Симфонічні метаморфози» з життя яскравого представника неокласицизму в музичному мистецтві Німеччини – композитора Пауля Хіндеміта прозвучить у виконанні оркестру. Також у програмі концерту звучатиме творчість відомого латиноамериканського композитора Ейтора Вілла-Лобоса, яка здивує всіх присутніх неповторним звуками задушевної, пристрасної та водночас щирої музики. Ви почуєте твір «Бахіана» №7, що відмічений яскравим бразильським колоритом та використанням у ньому засобів сучасної композиторської техніки. В оркестровій «Бахіані» №7, що складається з Прелюдії, Жигі, Токати і Фуги найцікавіша Токата, що має підзаголовок «Музичне змагання», основна її тема виникає в оточенні терпких дисонансів. Ви почуєте твір «Блакитна Рапсодія» з творчості фундатора американської музики відомого композитора Джорджа Гершвіна, який подарує яскраві ритми.

Приємним сюрпризом для слухачів стане участь у концертній програмі гостя з Америки – соліста Жуа Пауло Касаротті, фортепіано.

Отже, пропонуємо екзотичну подорож яскравими ритмами чарівної Бразилії, Німеччини та Америки.

У програмі:

П. Хіндеміт - «Симфонічні метаморфози»

Д. Гершвін - «Блакитна рапсодія»

Е. Вілла-Лобос - «Бахіана» № 7

Лектор-музикознавець: Тетяна Пліс

Диригент: Лучано Камарго /Бразилія/

Cоліст: Жуа Пауло Касаротті, фортепіано /USA/

Купить билеты на концерт Академічний симфонічний оркестр 25 мая 2019 в 18:00, Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал по цене от 50 грн.

Академічний симфонічний оркестр состоится 25 мая 2019 в 18:00 в Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал по адресу пр-т Химиков, 10.

Мы являемся официальной кассой Карабас в Северодонецк.

Доставка билетов из кассы на Академічний симфонічний оркестр по городу Северодонецк и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Афиша Северодонецк. Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах филармониях и клубах города Северодонецк 2018.

Билетная онлайн касса Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал Karabas, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Северодонецк, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Северодонецк.

Популярные места Северодонецк: ДК Химиков, Ледовый дворец спорта, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, ГДК Северодонецк, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, Цирк Кобзов, Green Touwn, ДК Строителей, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Академічний симфонічний оркестр ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!

Академічний симфонічний оркестр Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Другие события в городе Северодонецк

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Северодонецк

Популярные артисты

NK