3 березня 2024 в 18:30, Харків, Fat Goose Pub, вул. Космічна, 21

Акустичний концерт «Rock залежність» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Акустичний концерт «Rock залежність»»
Харків, Fat Goose Pub, вул. Космічна, 21 - 3 березня 2024 в 18:30

Якщо для вас Within Temptation, Scorpions, No Dobdt, Queen, Linkin Park, Rammstein, Goano apes, 30 second to mars, Nightwish, Evanescence, Nirvana, Slipknot, Metallica та багато іншіх не просто слова, а привід, що змушує ваше серце битися ритмічніше, для вас концерт "Rock залежність"

Акустичний концерт "Rock залежність" - це нове звучання ваших улюблених рок гуртів. Коли слабка стать робить сильну музику.. від ностальгії до сучасності. На вас чекають смачні креативні ідеї, які знайдуть відгук у серці кожного. Ви почуєте відомі композиції під акустичний супровід та вокал від професійних музикантів із Харкова.

Вокал - Вероніка Зав'ялова

Фортепіано - Владислав Алтухов

Гітара - Олександр Гмиря

Бас - Катерина Дуднік

Віолончель - Єва та Майя

Барабани - Арсеній Васильченко

Придбати квитки на концерт Акустичний концерт «Rock залежність» 3 березня 2024 в 18:30, Харків, Fat Goose Pub по ціні від 300 грн.

Акустичний концерт «Rock залежність» відбудеться 3 березня 2024 в 18:30 в Харків, Fat Goose Pub за адресою вул. Космічна, 21.

Доставка квитків на Акустичний концерт «Rock залежність» по місту Харків та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Харків, Fat Goose Pub, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Харків 2023.

Квиткова каса Харків, Fat Goose Pub, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Харків, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Харків.

У нас ціна на квитки на Акустичний концерт «Rock залежність» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Харків

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Харків