26 березня 2024 в 19:00, Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької,

«Будьте здорові, мосьє!» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на ««Будьте здорові, мосьє!»»
Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, - 26 березня 2024 в 19:00

Яскрава комедія П’єра Шено «Будьте здорові, мосьє!» у постановці заслуженого діяча мистецтв України Вʼячеслава Жили на сцені театру імені Марії Заньковецької.

У ролях:

Олексій Вертинський, Артем Ємцов, Єгор Литвинов, Марина Ейсмонт, Марина Андрощук, Даніїл Маржець, Крістіна Синельник.

28 березня на вас чекає неймовірна історія!

Зятю заможного француза, письменника Стефана Буасьєра загрожує ув’язнення за фінансову аферу. Тільки диво може його врятувати, і – воно стається: неочікувано помирає Стефан.

Тепер в гонитві за чималий спадок беруть участь усі - сусід письменника, молода дружина з коханцем, горе-зять. Щиро співчуває втраті лише віддана покоївка. Поділ спадщини та навіть похорон Стефана перетворюється на суцільну комедію. І які ж емоції чекатимуть на наших героїв, коли покійний оживе!?

Запрошуємо усіх відвідати комедію та подарувати собі такі важливі у наш час позитивні емоції! Склад акторів: Олексій Вертинський , Артем Емцов, Єгор Литвинов, Марина Ейсмонт, Марина Андрощук, Даніїл Маржець Крістіна Синельник

Зять заможного французького письменника Стефана Буасьєра, ось-ось має загриміти до вʼязниці за фінансову оборудку. Врятувати його від ганьби може тільки чудо. І таке чудо стається: його заможний тесть неочікувано помирає. Смерть констатує сусід, який одразу накинув оком на квартиру письменника. З Італії на похорон приїздить і молода дружина покійного зі своїм коханцем. Всі вони розраховують на величезний спадок, який допоможе їм вирішити всі проблеми. І лише покоївка Стефана щиро співчуває кончині хазяїна. Поділ спадщини та організація поховання перетворюються на справжнісіньку комедію. До того ж, несподівано покійний оживає! Що чекає на персонажів цієї історії? Кому з них таки усміхнеться доля? Французька комедія Пʼєр Шенно у постановці заслуженого діяча мистецтв України Вʼячеслава Жили.

Придбати квитки на «Будьте здорові, мосьє!» 26 березня 2024 в 19:00, Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької по ціні від 290 грн.

«Будьте здорові, мосьє!» відбудеться 26 березня 2024 в 19:00 в Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької за адресою .

Доставка квитків на «Будьте здорові, мосьє!» по місту Львів та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Львів 2023.

Квиткова каса Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Львів, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Львів.

У нас ціна на квитки на «Будьте здорові, мосьє!» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Львів

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Львів