22 березня 2023 в 18:00, Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7

Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...»»
Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7 - 22 березня 2023 в 18:00

"А-ля Кобеля, або.все, що рухається" київського театру "Чорний квадрат"

Комедійна історія трьох друзів дитинства, які ось вже багато років в один і той же день зустрічаються і йдуть по одному і тому ж маршруту, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але цього разу система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати усі вузли? Друзі, коньяк і інші жінки. Багато інших жінок!

Пити або не пити? Дзвонити або не дзвонити? Любити або не любити? Відповісти на деякі з цих питань героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу, в якой акторам не доводиться ховатися під чужими іменами (Слава - В'ячеслав Никоноров, Миша - Михайло Співаковський, Сережа - Сергій Федорчук).

"Насправді усі історії, обіграні в виставі, у більшості своїй справжні. Само собою, ми трохи додали гостроти, але усе це узято з реального життя", - розповідає один з авторів і акторів вистави Сергій Федорчук. "Тому і на сцені ми називаємо один одного справжніми іменами, так що глядач стає свідком абсолютно життєвої розмови друзів з ефектом "підглядання в замочну щілину"", - доповнює виконавець ролі головного героя В'ячеслав Никоноров.

На фестивалі "Театральна осень-2013" комедія "А-ля Кобеля, або все, що рухається" отримала цілих чотири премії: "Кращий актор" - В'ячеслав Никоноров, "Кращий авторський сценарій" (Никоноров, Співаковський, Федорчук) і, звичайно ж, "Приз глядацьких симпатій".

Итак, приводів подивитись виставу предостатньо!

Придбати квитки на Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...» 22 березня 2023 в 18:00, Житомир, Житомирський телецентр по ціні від 240 грн.

Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...» відбудеться 22 березня 2023 в 18:00 в Житомир, Житомирський телецентр за адресою вул. Театральна, 7.

Доставка квитків на Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...» по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Житомирський телецентр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Житомирський телецентр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

У нас ціна на квитки на Чорний квадрат «А-ля кобеля! Або все що рухається...» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир