23 березня 2024 в 17:00, Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля, вул. Київська, 117

Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові»»
Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля, вул. Київська, 117 - 23 березня 2024 в 17:00

Комедія про відносини і вагітності. Все як завжди смачно, тонко і душевно. Рано чи пізно, очікувано чи ні, але в житті практично кожної пари з'являються 2 смужки. І тут не вгадаєш ... Для одних - це символ двох паралельно йдущих життів, для інших - перекреслені (для впевненості два рази) відносини. Як би там не було, ця подія ділить наші життя на До і Після і нікого не залишає байдужим. Цей спектакль для тих, хто хоче і не хоче, чекає і боїться, боїться і чекає, думає і планує, умовляє і відмовляє ... Говорити про вагітність і не сказати про секс «Чорний квадрат» просто не може. Тому, відвертість, інтимність і еротизм присутній в повній мірі. Ну, а гумор червоною лінією проходить через всі історії вистави. Ідеальний спектакль насміятися і зворушитися.

Придбати квитки на Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» 23 березня 2024 в 17:00, Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля по ціні від 280 грн.

Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» відбудеться 23 березня 2024 в 17:00 в Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля за адресою вул. Київська, 117.

Доставка квитків на Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» по місту Обухів та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Обухів 2023.

Квиткова каса Обухів, Районний Центр Культури та Дозвілля, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Обухів, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Обухів.

У нас ціна на квитки на Чорний Квадрат «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Обухів

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Обухів