Придбати квитки на Христина Соловій

Квитки на концерт Христина Соловій

Христи́на Іва́нівна Солові́й (нар. 17 січня 1993, Дрогобич, Львівська область, Україна) — українська співачка, авторка-виконавиця пісень. Відеокліп «Тримай» приніс Христині справжній дебют, увійшовши до списку найпопулярніших українських музичних відео на YouTube. Кліп отримав понад 44 млн переглядів та зробив співачку призером на премію YUNA-2016 в номінації «Культура і Музика». Христина Соловій — перша артистка, чиїм продюсером став Святослав Вакарчук.

22 вересня 2015 року Соловій презентувала дебютний альбом «Жива вода». У ньому розкрилася вся краса народної музики лемків, виконаних у аранжуванні, близькому до джазового. Окрім десяти авторсько адаптованих народних пісень, в дебютнику є й два власні твори — «Тримай» і «Синя пісня».

26 жовтня 2018 року вийшов другий альбом «Любий друг», у створенні якого Христина була основним джерелом натхнення та об'єднала живу музику з електронікою. Милош Єлич, Павло Литвиненко та Олексій Саранчин також стали саунд-продюсерами альбому. Він скаладається з 11 авторських пісень Христини Соловій. Того ж року лірична композиція «Стежечка» стала офіційним саундтреком до фільму «Крути 1918».

Афіша Христина Соловій в містах