17 листопада 2018 в 19:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя

ДахаБраха Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «ДахаБраха»
Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, вул. Героїв Маріуполя - 17 листопада 2018 в 19:00

ДахаБраха . Всеукраїнський тур.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Побачити і почути групу, що представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget і багатьох інших

2. Критики в своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність в якості експерименту в області космології людської душі

3. Навіть Девід Бекхем не встояв перед чарівною піснею "Шо з-під дуба" і використовував для реклами свого бренду

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном.

"ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.

Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством. І за цим відчуттям хочеться повертатися знову. «ДахаБраха». Україна містична.

Художній образ, що його створює етно-хаос гурт «ДахаБраха», сам по собі справляє доволі містичне враження – він пізнаваний і незнайомий водночас. Достатньо подивитися на чотири чудернацькі силуети на сцені у високих шапках і почути перші ноти музики. Вони ні на кого не схожі, ніби прибульці з невідомо якої країни. І водночас це найвідоміший український гурт, який відкриває нашу автентичну пісню не тільки світові, але й нам самим.

Незайвим є нагадати, що гурт «ДахаБраха» був створений спеціально для театрального проекту «Україна містична», який розпочав Влад Троїцький в ЦСМ «Дах» ще 2004 року, у переддень Помаранчевої революції.

До проекту увійшли три вистави за п’єсами Шекспіра «Пролог до «Макбета», «Ричард ІІІ» та «Король Лір» з наскрізною темою одержимої, кривавої боротьби людини за владу. І гуртові «ДахаБраха» була відведена провідна роль передачі української тональності універсальних подій, описаних англійським драматургом.

Позаяк проект «Україна містична» мав амбіцію створення театральними засобами нового міфу України про саму себе – міфу життєствердного, звернулися до автентичної пісні як засадничого креативного джерела етносу. Проте принциповим було не продовжувати етнографічну інерцію, яка полягає в консервації старих зразків виконання, а спробувати напряму доторкнутися до живої енергії традиції, запустити потік новотворення. Віднайти реальність нового імпульсу в коловороті подій, що ведуть до виродження і смерті – ось на що було спрямоване зусилля цього проекту.

Так виник той унікальний стиль гурту – етно-хаос, який розхитує усталене, зміщує звичні акценти, експериментує з формою заради точнішої, сугестійної трансляції глибинного смислу.

В українській культурі дотепер вповні не актуалізована її смислотворча, а не зберігаюча складова. Така тенденція склалася внаслідок постійної боротьби України за фізичне виживання і самозбереження культурної самобутності. Проте зберігати не означає творити. Це різні завдання. За допомогою експерименту з ритмами інших культур «ДахаБраха» змогла відкрити такі смислові пласти української народної пісні, які були довгий час герметично закупорені під шаром побутовізму, лубочного ліризму та народницького пафосу.

Народжений з театральних енергій, гурт у кожній своїй композиції створює дійство, що гармонійно поєднує віддалене: своє і чуже, почуття і чітку смислову та ритмічну структуру, драйв і медитативність тощо. Особлива об’ємна атмосферність і драматургічне розгортання теми кожної пісні – це теж родом з театру.

Вистави проекту «Україна містична» можна назвати «темними» за художнім рішенням і музичною тональністю. Український пісенний фольклор багатий на такі «темні» теми - теми зради, заздрості, насильства, нерозділеного кохання, чоловічої слабодухості і жіночого шаленства… Саме такі драматичні пісні добиралися до проекту «Україна містична».

Наважитись на подібну кремацію культури

з наступним копирсанням у попелі й обгорілому м’ясі

може лише божевільний,

чи той, в кому є глибока віра

в те, що серед звалища обгорілого мотлоху

залишиться неушкодженою неопалиме зерно істинного,

священна купина (Клім, з релізу до вистав).

Часопростір автентичної пісні, яку виконує «ДахаБраха» – не село і не місто. Не сьогодні і не колись. А всюди і завжди. Він не побутовий. Це простір містерії, якщо під містерією розуміти таїну внутрішньої зустрічі з самим собою – без брехні, самовиправдання та ідеалізації. Українська душа повинна мати відвагу вдивитися у свій темний лик, перейти кордони загальновідомих табу, псевдо-сакралізацій і визнати своїх хтонічних демонів. Тільки тоді, як з давніх темних ікон, засяє її інший образ.

Чому гурт повертається до тем і пісень проекту «Україна містична» нині, через 12 років – запитання, вочевидь, риторичне. Це тільки у земні ріки не увійдеш двічі, а рікою містерії у певний час варто причащатися, випробовувати себе на зрілість, смакувати живої води оновлених емоцій і смислів.

Наталія Шевченко.

Придбати квитки на ДахаБраха 17 листопада 2018 в 19:00, Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія по ціні від -1.

ДахаБраха відбудеться 17 листопада 2018 в 19:00 в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія за адресою вул. Героїв Маріуполя.

Доставка квитків на ДахаБраха по місту Хмельницький та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Хмельницький 2023.

Квиткова каса Хмельницький, Хмельницька обласна філармонія, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Хмельницький, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Хмельницький.

У нас ціна на квитки на ДахаБраха цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!



Інші події у місті Хмельницький

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Хмельницький