9 березня 2024 в 18:00, Чернігів, Чернігівський міський Палац культури, вул. Івана Мазепи, 23

Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся! Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся!»
Чернігів, Чернігівський міський Палац культури, вул. Івана Мазепи, 23 - 9 березня 2024 в 18:00

ДИВНІ ЛЮДИ. СЕКСУ НЕМАЄ, АЛЕ ВИ ТРИМАЙТЕСЯ! в Чернігові!

Продовжуємо підтримувати та допомогати один одному. Для психоемоційного розвантаження

запрошуємо на легкі комедійні вистави від театру «ДИВНІ ЛЮДИ».

А давайте добре зустрінемо чудове весняне свято 8 березня разом з київським театром «ДИВНІ ЛЮДИ» на Прем’єрі спектаклю «Сексу немає, але ви тримайтеся!»?

9 березня 2024 року, з нагоди Жіночого дня, актори театру «ДИВНІ ЛЮДИ» зберуться на одній сцені, щоб створити святковий настрій, розсмішити і зарядити гарним настроєм милих дам.

Похід на Прем’єру комедії «Сексу немає, але ви тримайтеся!» 9 березня 2024 року в Чернігові – кращий подарунок до 8 березня!

Яскрава, весела, смілива комедія від чоловіків з театру «ДИВНІ ЛЮДИ» покаже та розповість про відмінності між статями, про стереотипи та помилки, яким часто піддаються люди. Вічна тема Чоловіків та Жінок розкривається з нового боку.

Як писав Джон Грей, чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Справді, відмінностей у нас дуже багато, але багато спільного. Існує безліч стереотипів, які завжди є істинними. Наприклад, кажуть, що чоловіки менш балакучі, і якщо вони збираються разом, то для того, щоб обговорити важливі справи. А жінки неодмінно пліткують та обговорюють чоловіків. Але не тут було! Тільки послухайте, про що говорять чоловіки після робочого дня, коли збираються в барах відпочити, ті ще пліткарі та базікани…

Комедія "Сексу немає, але ви тримайтеся!" стане справжнім одкровенням для жінок та веселою постановкою для чоловіків. У героях ви впізнаєте себе чи своїх близьких, зможете оцінити себе з боку та посміятися з знайомих життєвих ситуацій. Несподіваний сюжет, відверті діалоги, блискучі жарти та реалістичні перетворення акторів на сцені подарують масу задоволення!

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «ДИВНІ ЛЮДИ».

Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand Up. Ось що являє собою театр «ДИВНІ ЛЮДИ».

Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми київський театр «ДИВНІ ЛЮДИ»!

Вистава українською мовою. Обмеження за віком 16плюс

До зустрічі!

Придбати квитки на Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся! 9 березня 2024 в 18:00, Чернігів, Чернігівський міський Палац культури по ціні від 200 грн.

Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся! відбудеться 9 березня 2024 в 18:00 в Чернігів, Чернігівський міський Палац культури за адресою вул. Івана Мазепи, 23.

Доставка квитків на Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся! по місту Чернігів та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Чернігів, Чернігівський міський Палац культури, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Чернігів 2023.

Квиткова каса Чернігів, Чернігівський міський Палац культури, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Чернігів, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Чернігів.

У нас ціна на квитки на Дивні Люди. Сексу немає, але ви тримайтеся! цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Чернігів

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Чернігів