26 лютого 2024 в 19:00, Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури, вул. Шевченка, 20

Джаз при свічках Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Джаз при свічках»
Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури, вул. Шевченка, 20 - 26 лютого 2024 в 19:00

Уявіть: 26 лютого, вечір. Ви звільнили пару годин для себе і своїх друзів. Вишукана зала МБК і світло сотень свічок. Магічний джаз та безліч гарних фото. Подобається? Тоді чекаємо Вас!

На сцену в цей день вийдуть джазові віртуози України - The Impressions Jazz Quintet.

Придбати квитки на Джаз при свічках 26 лютого 2024 в 19:00, Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури по ціні від 450 грн.

Джаз при свічках відбудеться 26 лютого 2024 в 19:00 в Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури за адресою вул. Шевченка, 20.

Доставка квитків на Джаз при свічках по місту Кам'янець-Подільський та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Кам'янець-Подільський 2023.

Квиткова каса Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Кам'янець-Подільський, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Кам'янець-Подільський.

У нас ціна на квитки на Джаз при свічках цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Кам'янець-Подільський

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Кам'янець-Подільський