17 мая 2019 в 10:00, с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Парк Киевская Русь

Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою»
с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Парк Киевская Русь - 17 мая 2019 в 10:00

Приїжджайте з 16 по 19 травня в Древній Київ в Князівстві Київська Русь ( «Парк Київська Русь») на грандіозну подію світового масштабу - Фестиваль середньовічного бою. Вперше в історії України в рамках Фестивалю пройде безпрецедентна подія – Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF-2019.

Більше 1000 бійців із 40 країн світу зійдуться на великому ристалищі в безкомпромісних та видовищних баталіях, щоб боротися за титул чемпіонів світу. Це наймасштабніший спортивний захід 2019 року в Україні. А після офіційного визнання середньовічного бою видом спорту і гучних на весь світ перемог Збірної України на чемпіонатах світу, середньовічний бій набрав особливо величезної популярності. Туристи з'їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. І, нарешті, українці зможуть підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни!

Спортсмени вдягнуть важкі лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньої середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні та групові битви, та навіть жіночі поєдинки. Це не постановочні бої, тут все по-справжньому!

Щовечора з 16 по 19 травня на гостей чекає бугурт – масові бої сотень бійців. А в суботу пройде наймасштабніша битва за участю понад 600 бійців.

Програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє, живе середньовічне місто в його повному розмірі. Гості зможуть відчути себе жителями Раннього Середньовіччя, скуштувати смачних страв, приготованих на багатті, покататися на конях верхи та в екіпажах, відвідати музеї, політати на канатному спуску та швидкісний гірці, постріляти з лука та аркбалісти, викарбувати давню монету, перевдягнутися в жителя Київської Русі в княжій костюмерній, відпочити у Лісового озера, відвідати різні майстер-класи та ярмарок майстрів. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в яскравому мотузковому кубі-лабіринті.

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби, ігри, майстер-класи з середньовічного танцю з відвідувачами. Увечері подарують справжнє здивування і захоплення яскраві постріли з требушету палаючими ядрами, в суботу – ще й феєричне фаєр-шоу. А після – гостей запросять на Лісове озеро на музично-розважальну програму, яка триватиме допізна.

Партнером заходу виступає мережа АЗС Glusko, яка надасть для відвідувачів під час вікторин талони на бензин та порадує різними акціями та розіграшами перед подією.

У неділю можна буде побачити найінтригуючу частина фестивалю – нагородження переможців.

Бажаючі продовжити свій відпочинок ще на день можуть залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного – всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі», згідно з розкладом на сайті.

Купить билеты на концерт Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою 17 мая 2019 в 10:00, с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет по цене от 100 грн.

Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою состоится 17 мая 2019 в 10:00 в с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет по адресу Парк Киевская Русь.

Доставка билетов из кассы на Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою по городу с. Копачов и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города с. Копачов 2018.

Билетная онлайн касса с. Копачов, Парк Киевская Русь, Входной билет, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города с. Копачов, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города с. Копачов.

Популярные места с. Копачов: Парк Киевская Русь, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Фестиваль середньовічного бою в «Парку Київська Русь». Чемпіонат світу з середньовічного бою ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе с. Копачов

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города с. Копачов