17 июля 2022 в 16:00, Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала, Театральная пл., 1

Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

 • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
 • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
 • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
 • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
 • он доступен сразу после покупки;
 • утерянный билет легко восстановить;
 • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
 • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
 • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан»
Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала, Театральная пл., 1 - 17 июля 2022 в 16:00

Мартін МакДонах. Ірландська комедія

Мартін МакДонах — ірландець за походженням, народився в Лондоні в сім’ї робітників. Обидва брати МакДонаха, залишені самі на себе, стали письменниками. У 16 років Мартін покинув школу і засів перед телевізором з чипсами і колою на декілька років, живучи на утримання з безробіття. Своїми вчителями він назве, скоріше, Мартіна Скорсезе, Девіда Лінча чи Квентіна Тарантіно, аніж Вільяма Шекспіра. За прикладом старшого брата Майкла, Мартін почав писати сценарії і радіоп’єси. Цілими днями він просиджував за письмовим столом, справно надсилаючи свої опуси редакціям і колекціонуючи відмови. Лише два сценарії були прийняті — аж в Австралії. Але відомим Мартін МакДонах прокинувся тоді, коли до постановки прийняли його «Королеву краси з Лінена», яку він написав за вісім днів.

Слава та численні нагороди посипались на МакДонаха несподівано. Його п’єси ставили і в рідному Лондоні, і на Бродвеї. Проте МакДонах вважає театр лише сходинкою на шляху до слави і зізнається в любові до кіно. А воно відповіло йому взаємністю: Мартін отримав «Оскара» за короткометражку «Револьвер», поставлену за його власним сценарієм.

«Каліка з острова Інішмаан» — комедія — перша п’єса з трилогії про Аранські острови, яка також включає в себе п’єси «Лейтенант з острова Інішмор» і «Привид з острова Інішер». На островах живуть аборигени, які досі розмовляють лише на гельській мові.

П’єса «Каліка з острову Інішмаан» була впереше виконана Королівським Національним Театром у театрі Коттесло в Лондоні 7 січня 1997 року.

Прем’єра вистави — листопад 2011 року

Переклад — Олена Петрів

Режисер-постановник — Володимир Петрів

Сценографія — Сергій Ридванецький

Художники по костюмах — Володимир Петрів, Анна Пілюгіна

Звукорежисер — Надія Устянчук

Художник по світлу — Дмитро Усик

Помічник режисера — Олександр Лоєвський

Художньо-постановочна частина — Неля Полєхіна

Бутафорія — Віра Сметанкіна

Технічне забезпечення сцени — Юрій Никитюк

Костюми -Тетяна Суржинська, Наталія Пашковська

Реквізит — Валентина Климішина

Зачіски — Наталія Висоцька

Столярні роботи — Василь Вєтров

Дійові особи та виконавці:

Біллі, каліка — артист драми Ігор Ніколаєв

Хелен — артистка драми Вікторія Клєщенко-Пилипчук, артистка драми Катерина Лапіна

Кейт — артистка драми Емілія Морозюк, артистка драми Ольга Лозовська

Ейлін — Тетяна Тертичка, народна артистка України Ліна Ізарова

Джонніпатінмайк — народний артист України Георгій Морозюк, заслужений артист України Андрій Куделя

Мамця — артистка драми Валентина Антонішина, артистка драми Алла Луценко

Бартлі — артист драми Володимир Федінчук, артист драми Олег Ягелюк

Лікар — заслужений артист України Петро Ліснічук

Малюк Боббі — заслужений артист України Віктор Янчук, артист драми Андрій Шевчук

Купить билеты на концерт Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан 17 июля 2022 в 16:00, Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала по цене от 100 грн.

Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан состоится 17 июля 2022 в 16:00 в Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала по адресу Театральная пл., 1.

Доставка билетов на Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан по городу Ровно и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Ровно 2018.

Билетная касса Ровно, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), Велика зала, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Ровно, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Ровно.

Популярные места Ровно: Стадіон «Авангард», В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр), МБК «Текстильник», Laguna Night Club, Нічний клуб Лагуна, Паб Сталева Гора, Театр Ляльок, ГДК Текстильник, Ровенский Городской Дом Культуры, Городской стадион «Мототрек», Рівненський Міський Будинок Культури, Skybar Manhattan, Автовокзал, Рівненська обласна філармонія, Бизнес-центр «Манхэттен», Національний університет водного господарства та природокористування, біля ПК Хімік, Конференц-зал отеля «Reikartz», Лагуна, Авторинок, Отель Optima, Зал Концертный сервис, Кінопалац «Україна», Біля МПК Текстильник, Кафе At_the_arka, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Каліка з острова Інішмаан (Рівненський музично-драматичний театр): Каліка з острова Інішмаан ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Ровно

 • Купить билет на Аня Кочегура. Сольний стендап концерт «На часі» в Кафе At_the_arka Вхідний

  Аня Кочегура. Сольний стендап концерт «На часі» Кафе At_the_arka Вхідний

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Пан Коцький» (Рівненський театр ляльок) в Театр Ляльок Вхідний квиток

  Вистава «Пан Коцький» (Рівненський театр ляльок) Театр Ляльок Вхідний квиток

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Пливе човен казок повен...» (Рівненський театр ляльок) в Театр Ляльок Вхідний квиток

  Вистава «Пливе човен казок повен...» (Рівненський театр ляльок) Театр Ляльок Вхідний квиток

  Купить билет
 • Купить билет на Павук (Рівненський музично-драматичний театр): Павук в В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр) Мала зала

  Павук (Рівненський музично-драматичний театр): Павук В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр) Мала зала

  Купить билет
 • Купить билет на Господиня заїзду (Рівненський музично-драматичний театр): Господиня заїзду в В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр) Велика зала

  Господиня заїзду (Рівненський музично-драматичний театр): Господиня заїзду В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра (Драмтеатр) Велика зала

  Купить билет
 • Купить билет на Вистава «Стережися Лева» (Рівненський театр ляльок) в Театр Ляльок Вхідний квиток

  Вистава «Стережися Лева» (Рівненський театр ляльок) Театр Ляльок Вхідний квиток

  Купить билет

Театры, клубы, фестивали города Ровно