30 травня 2021 в 12:00, Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7

Казкова історія «Таємниця горища» Купити електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Казкова історія «Таємниця горища»»
Житомир, Житомирський телецентр, вул. Театральна, 7 - 30 травня 2021 в 12:00

«Таємниця горища» - це чарівна казка, - приклад того, якбуденність дитини може перетворитись у захоплюючі пригоди.В неї порине не тільки малеча, а й дорослі, адже шоу-виставапоєднує в собі безліч жанрів, та спецефектів: лазерне шоу,снігове шоу, мильно-бульбашкове шоу, надзвичайні світловікостюми, та інтерактив з гігантськими повітряними кулями.Надзвичайну атмосферу створює таємнича музика, чарівнідекорації та яскараві образи героїв. Ця історія про мрії і віру вчудеса. Комусь вона здаватиметься ліричною мрією дитинства,хтось удосталь насміється, але безсумнівно, кожному з Васлегкою пір’їнкою залоскоче душу та надовго залишиться в пам’яті теплими спогадами! Ви думаєте чудеса бувають тільки в казках? Завітайте на наше горище!Там 9-річний Лео, познайомиться з чародієм - Майстром Чаром тайого помічниками-пухнастими світлячками, які відкрили йомутаємницю горища.... і потім таке почалось..... «Таємниця горища» - це чарівна казка, - приклад того, як буденність дитини може перетворитись у захоплюючі пригоди.

В неї порине не тільки малеча, а й дорослі, адже шоу-вистава поєднує в собі безліч жанрів, та спецефектів: лазерне шоу, снігове шоу, мильно-бульбашкове шоу, надзвичайні світлові костюми, та інтерактив з гігантськими повітряними кулями.

Надзвичайну атмосферу створює таємнича музика, чарівні декорації та яскараві образи героїв. Ця історія про мрії і віру в чудеса. Комусь вона здаватиметься ліричною мрією дитинства, хтось удосталь насміється, але безсумнівно, кожному з Вас легкою пір’їнкою залоскоче душу та надовго залишиться в пам’яті теплими спогадами!

Ви думаєте чудеса бувають тільки в казках?

Завітайте на наше горище!

Там 9-річний Лео, познайомиться з чародієм -Майстром Чаром та його помічниками-пухнастими світлячками, які відкрили йому таємницю горища.... і потім таке почалось.....

Придбати квитки на концерт Казкова історія «Таємниця горища» 30 травня 2021 в 12:00, Житомир, Житомирський телецентр по ціні від 100 грн.

Казкова історія «Таємниця горища» відбудеться 30 травня 2021 в 12:00 в Житомир, Житомирський телецентр за адресою вул. Театральна, 7.

Доставка квитків на Казкова історія «Таємниця горища» по місту Житомир та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Житомир, Житомирський телецентр, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Житомир 2023.

Квиткова каса Житомир, Житомирський телецентр, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Житомир, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Житомир.

Популярні місця Житомир: Драматичний театр ім. І. Кочерги, Клуб Каньйон, Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера, Літня Естрада Черепашка, Нічний клуб Каньйон, Житомирський телецентр, MIAMI ART-CLUB, Готель Reikartz, ART-CLUB Miami, Житомирський академічний обласний театр ляльок, Житомирська Обласна Філармонія ім. С. Ріхтера, Житомирський обласний музично-драматичний театр імені І.Кочерги, Житомирський академічний український музично-драматичний театр Івана Кочерги, Автовокзал, Місцевий Навколокультурний Простір, КЗ «Палац культури», Житомирський обласний телецентр, Літня Естрада «Мушля», Авіаклуб Авіатік, Спартак Арена, Пр. Перемоги,3, Навколокультурний Простір, Конференц-зал готелю «Гермес», Аквапарк «Королівська бочка», Зал "Концертний Сервіс", Центральний стадіон, Міжнародний аеропорт Житомир, Концерт-хол «BIG ROOM», Credo hall, Броварня «Шульц», Ресторан Primavera Ristorante italiano, Готель-Ресторан «Шале», Клуб «Інфорум», «Оріон 2.0», де ви можете завжди у нас Купити квиток.

У нас ціна на квитки на Казкова історія «Таємниця горища» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Інші події у місті Житомир

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Житомир