26 февраля 2020 в 19:00, Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал

Купить билеты на «Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому»
Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал, вул. Адміральська, 12 - 26 февраля 2020 в 19:00

Найшвидший у світі піаніст та композитор українського походження – Любомир Мельник повертається до Миколаєва із презентацією нового альбому "Fallen Trees"! Лише один концерт!

Унікальна ТОП-подія у Миколаєві, яку не можна пропустити! Хочете відчути неймовірні емоції? Приходьте на концерт! Один із найдивовижніших композиторів та піаністів сучасності повертаєтається в Україну із презентацією нового альбому – “Fallen Trees”. Любомир Мельник відомий, як засновник "безперервної музики" і є найшвидшим піаністом у світі, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннеса. Музика Любомира Мельника переносить слухача у нові небачені сфери! Він – музикант світового рівня! Про нього пише «BBC», «The Guardian», «The Telegraph» та безліч інших медіа. Він – людина-потік, музикант-філософ, дослідник можливостей фортепіано, тіла та свідомості! "Fallen Trees" – новий альбом піаніста поєднує в собі пишні мелодії з приголомшливою інструментальною технікою. Це платівка неабиякої краси, злиття музики та природи, звук надії та смутку. "Fallen Trees Tour" – це унікальна можливість приєднатись до мистецьких експериментів піаніста, відчувши магнетизм фортепіанного соло! Адже життя летить! І ми уже не ті, ніж вчора. Можливо кращі. Можливо гірші. Але не ті. І поки маєш шанс, приходь слухати музиканта наживо. Бо це його найбільший дар – віддавати любов людям!

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції переносять слухача у нові сфери. Бачити один з його живих виступів – це не що інше, як відкриття нового надземного досвіду. Творчість Любомира Мельника дотична із фахом «філософія», яку він здобув у Кінгстонському Університеті (Канада). Адже гра піаніста співзвучна із глибоким зануренням в простори Всесвіту. Це водночас медитація та стан невпинного руху в потоці музичних вібрацій. Як філософ та композитор методику своєї гри Мельник виклав у трактаті «Відкритий час: мистецтво безперервної гри».

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Півтора роки тому показавши світу відео на пісню української співачки Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

За останні півтора роки Любомир Мельник відіграв понад 100 концертів по всьому світу! Фінляндія, Швеція, Шотландія, Англія, Італія, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Польща, Чехія, Угорщина, Греція, Ізраїль, Латвія, Литва, Словенія, Австрія, Португалія, Канада, Швейцарія, Ірландія!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ НОВОГО АЛЬБОМУ ЛЮБОМИРА МЕЛЬНИКА?

1. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннеса.

2. Світовий тур до 70-річчя піаніста пройшов з величезним успіхом, а за останні півтора роки Любомир Мельник відіграв понад 100 концертів, зокрема понад 40 - в Україні!

3. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Купить билеты на концерт Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому 26 февраля 2020 в 19:00, Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал по цене от 390 грн.

Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому состоится 26 февраля 2020 в 19:00 в Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал по адресу вул. Адміральська, 12.

Мы являемся официальной кассой Карабас в Николаев.

Доставка билетов из кассы на Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому по городу Николаев и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Афиша Николаев. Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах филармониях и клубах города Николаев 2018.

Билетная онлайн касса Николаев, Лютеранська церква (Кірха), Новый зал Karabas, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Николаев, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Николаев.

Популярные места Николаев: Областной Дворец культуры, Концерт-холл «Юность», Рейкарц Ривер, Ж/д вокзал, Б-ц Украина, Отель Александровский, Обласной дворец культуры Николаева, Мастерская Праздника, Автовокзал (Николаев), ТРЦ City Center, LIKE Центр, Концерт-хол «Юність, Миколаївська обласна філармонія, Мертвый Кролик, bootlegger bar, Hotel Palace Ukraine, Ночной клуб Caprica, Конференц-зал отеля «Ингул», Біля СК «Водолій», Біля кінотеатру «Іскра», Николаевский Академический Художественный Русский Драмтеатр, Лютеранська церква (Кірха), где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!

Любомир Мельник. Fallen Trees Tour. Презентація нового альбому Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Другие события в городе Николаев

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Николаев

Популярные артисты

NK