2 октября 2020 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25

Любов до трьох апельсинів Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Купить билеты на «Любов до трьох апельсинів»
Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, ул. Сумская, 25 - 2 октября 2020 в 18:30

«ЛЮБОВ ДО ТРЬОХ АПЕЛЬСИНІВ»

Одна з найбільш веселих і життєрадісних опер ХХ століття – «Любов до трьох апельсинів» нашого земляка Сергія Прокоф'єва. Варто відвідати виставу і самому переконатися: кожен з глядачів, як і головний герой опери, Принц, син короля Треф, здатний закохатися в три апельсини! А вже в музику Прокоф’єва, завдяки її виконавцям – і поготів.

Цей твір, написаний ще в 1919 році, став першою комічною оперою молодого композитора і містить кращі риси його неповторного стилю: пустотливий (часто навіть «хуліганський») гумор, насичену яскравим гротеском незвичайну музичну мову, гострі ритми, мелодії-шлягери, які миттєво запам'ятовуються.

У Харкові опера «Любов до трьох апельсинів» вперше поставлена на великій сцені Схід OPERA (наприкінці 1990-х відбулася її перша харківська постановка в оперній студії університету мистецтв).

КОРОТКИЙ ЗМІСТ

Пролог

Трагіки, Коміки, Лірики й Порожньоголові сперечаються, який драматичний жанр кращий. Суперечка переходить у бійку. Диваки розбороняють забіяк. Глашатай оголошує зав’язку сюжету: наслідний принц хворий на іпохондрію.

Дія I

Картина 1

Король Треф і його радник Панталон журяться з приводу хвороби Принца, яка викликана його захопленням трагічною поезією. Іпохондрія може бути вилікувана лише сміхом, тому Панталон доручає блазневі Труфальдіно організувати велике свято. Король дає таке ж доручення першому міністрові Леандру, не підозрюючи, що той насправді бажає Принцу смерті.

Картина 2

Маг Челій, покровитель Короля, і відьма Фата Моргана, котра підтримує Леандра і Кларіче (племінницю Короля і коханку Леандра), грають в карти в оточенні чортенят, щоб визначити, хто візьме верх. Челій програє три рази поспіль.

Картина 3

Леандр та Кларіче змовляються вбити Принца, аби оволодіти троном. Трагіки схвалюють такий задум. Розмову підслуховує служниця Смеральдіна. Коли Леандр викриває її, Смеральдіна зізнається, що служить Фата Моргані, яка підтримує Леандра.

Дія II

Картина 1

Труфальдіно безуспішно намагається розсмішити Принца і переконати його з’явитися на святі. Не витримавши, він хапає Принца і несе на свято силоміць.

Картина 2

Перед очима Принца розгортаються святкові розваги, але він залишається до них байдужим. З’являється Фата Моргана у вигляді злиденної старої, щоб не допустити сміху Принца, тобто його зцілення. Труфальдіно відштовхує її. Фата Моргана незграбно валиться на землю, задираючи ноги. Це видовище народжує у Принца істеричний регіт. До його сміху приєднуються всі інші, крім Леандра та Кларіче. Розгнівана відьма заклинає Принца – тепер він хворіє «любов’ю до трьох апельсинів». Принц миттєво збирається на їх пошуки та бере з собою Труфальдіно.

Дія III

Картина 1

Челій повідомляє Принцу й Труфальдіно, де зберігаються три апельсини, і попереджає, що їх можна відкривати тільки поблизу води. Він також вручає Труфальдіно чарівний бантик. За його допомогою можна вгамувати грізну Куховарку, яка боронить апельсини в палаці відьми Креонти. До палацу їх приносить вітер, що його видуває диявол Фарфарелло.

Картина 2

Використовуючи бантик, щоб відволікти Куховарку, Принц і Труфальдіно викрадають апельсини і тікають.

Картина 3

Принц та Труфальдіно тягнуть апельсини, що сильно збільшилися, через пустелю. Доки Принц спить, змучений спрагою Труфальдіно відкриває два апельсини, з яких виходять принцеси Лінетта та Ніколетта й тут же просять Труфальдіно дати їм напитися. Не вгамувавши спрагу, принцеси помирають. Вражений Труфальдіно поспішає втекти. Коли Принц прокидається, він бачить мертвих принцес. Повз проходить загін солдатів. Принц наказує їм поховати загиблих принцес. Він розкриває останній апельсин, з якого показується принцеса Нінетта. Принц та Нінетта закохуються одне в одного. Диваки, зглянувшись, виносять на сцену відро з водою, завдяки чому Нінетта не вмирає. Принц бажає одружитися з Нінеттою та кличе її до палацу, але принцеса просить, щоб він спершу попередив Короля і приніс їй належне вбрання. За його відсутності Фата Моргана перетворює Нінетту на величезного щура та замінює її Смеральдіною. Коли Принц повертається, то Смеральдіна переконує всіх, що Принц обіцяв одружитися саме з нею.

Дія IV

Картина 1

Маг Челій і Фата Моргана звинувачують одне одного в нечесній грі. Диваки обманом ув’язнюють відьму в вежі. Челій поспішає на допомогу Принцу.

Картина 2

Челій знімає чари з Нінетти. Змовників викривають та засуджують до страти, але Фата Моргана допомагає їм втекти. Опера закінчується славослів’ям на честь Принца та Принцеси.

Купить билеты на концерт Любов до трьох апельсинів 2 октября 2020 в 18:30, Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по цене от 100 грн.

Любов до трьох апельсинів состоится 2 октября 2020 в 18:30 в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал по адресу ул. Сумская, 25.

Доставка билетов на Любов до трьох апельсинів по городу Харьков и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах и клубах города Харьков 2018.

Билетная касса Харьков, ХАТОБ, Правильный зал, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Харьков, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Харьков.

Популярные места Харьков: ККЗ «Украина», ХАТОБ, Клуб Жара, Харьковский Дворец Спорта, ДК Связи, Дом Актера, Клуб «Bolero», Радмир, Арт-клуб «Корова», Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка, Стадіон «Металіст», Клуб Місто, ДК Главного Управления МВД, Харьковский государственный цирк, Харьковская областная филармония, ДК «ХЭМЗ», Дворец студентов Национального Юридического университета им. Я. Мудрого, Arizona club, Дворец студентов ХПИ, PINTAGON art-club, Лукоморье, Театр «Комната Т», Харківський державний цирк, Fabrika.space, Кинотеатр Боммер, Дом ученых (Каминный зал), Premier Hotel Aurora, Арт-клуб Yellow Zeppelin, Южный вокзал, ОЦ Эстет, ART AREA «ДК», Iris Art Hotel, БарМалевич, Музей секса и сексуальных культур мира, Арт-завод «Механика», Детский лечебно-профилактический центр «Неболейка», ПТІцент, Fat Goose Pub, ТКЦ (малый зал ХАТОБа), Палац спорту «Локомотив» імені Г. М. Кірпи, LF Club, Харківський державний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка, Харьковский региональный институт государственного управления НАГУ при Президенте Украины, Метро Гагаріна, ОСК Металлист, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого», Летняя площадка (за ХНАТОБ), «Ирис» Арт отель, Пейнтбольный клуб Forpost, Клочківська, 3, 2й поверх, Салтовский Лед, Гостинница «Аврора», Клуб «Місто», ХАТОБ (Камерная сцена), Дворец студентов НЮУ им. Ярослава Мудрого, Victory Concert Hall, Харьковская средняя специализированная музыкальная школа интернат, Нічний клуб «Radmir»_v.1, Дворец студентов НТУ «ХПИ», Майданчик за кінотеатром «Парк», Театрально-Концетний Центр, Харьковский академический театр музыкальной комедии, Тренинговый центр «SоFinе», Отель «Харьков», Клуб «Жара», Радмір Експохол (конф. Зал), Большой зал Харьковской филармонии, Отель «Овис», театр Post Scriptum, Арт-завод МЕХАНИКА, Арт-завод МЕХАНІКА, ДК Железнодорожников, Палац студентів ХПІ, Arizona Beach Club, Летопарк, Стадион Металлист, Heisenberg Pub, ARKADA, Yellow Zeppelin, Нічний Клуб Paprika, Отель Овис, Vorona i Mul, Театр-студия «ЛИК», Brilliant Bar, ул. Полтавский шлях,4, Клуб «Болеро», Палац Залізничник, Креативный Хаб «Розвиток», ХАТОБ, Харьковский государственный академический драматический театр им. Т. Шевченко (Драмтеатр), ДК Металіст, Харьковский художественный музей, ТРК Французький бульвар. Парковка 2го поверху, біля Ейфелевої вежі, Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, J club, ICON, Харьковская филармония (Большой зал), Gatsby Bar, переулок Мясной, 1, Харьковский дом ученых, Готель Kharkiv Palace, Харьковская областная филармония, Авторинок Автоград, Харьковский дельфинарий «NEMO», 2 этаж офисного центра "Platinum Plaza" Медиацентр "Время", Art Club Yellow Zeppelin, Ресторан «Craft», Арт-кафе Ван Гог, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Любов до трьох апельсинів ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!Другие события в городе Харьков

Театры, клубы, фестивали города Харьков