20 октября 2019 в 11:00, Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал

Купить билеты на «Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк»»
Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал, пр-т Химиков, 10 - 20 октября 2019 в 11:00

20 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків в захоплюючу подорож у чарівний світ оркестрових звуків. В цей день всіх шанувальників музичного мистецтва чекає чудова музична казка Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк» у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України Євгена Тутевича.

Найвідоміший твір Прокоф’єва для дітей – симфонічна казка «Петя і вовк», написана в 1936 році. З перших днів її виконання казка швидко набула популярності і навіть стала основою для кількох мультфільмів. Зараз «Петя і вовк» залишається в числі творів-«улюбленців» як дорослих, так і дітей. Сергій Прокоф’єв знав, чим захопити маленьких бешкетників, і придумав винахідливий твір, в якому кожен персонаж «говорить» голосом певного музичного інструменту. Казку про Петю і Вовка Прокоф’єв створив на основі відомої казки Шарля Перо про Червону Шапочку.

Програма концерту орієнтована на найменших слухачів. Симфонічна казка познайомить дітей з музичними інструментами, які беруть участь у концерті, розкриє секрети музичного світу. Завдяки простій музиці, а також знайомому сюжету, діти легко і швидко вчяться розрізняти звучання різних інструментів, пізнаючи основи музичної композиції і нотної грамоти. На маленьких слухачів чекає багато сюрпризів! Дивовижна казка буде супроводжуватися яскравими світловими ефектами та відео проекціями на екран, тому на юних слухачів та їх батьків чекає дуже цікавий концерт. Отже, не пропустіть, можливість насолодитися яскравим виконанням чудової музичної казки С. Прокоф’єва «Петя і вовк» артистами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України Євгена Тутевича! Чекаємо на вас 20 жовтня 2019 року об 11:00 у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва!

Диригент – Заслужений діяч мистецтв України Євген Тутевич

Казку читає: Тетяна Пліс

Купить билеты на концерт Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк» 20 октября 2019 в 11:00, Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал по цене от 30 грн.

Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк» состоится 20 октября 2019 в 11:00 в Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал по адресу пр-т Химиков, 10.

Мы являемся официальной кассой Карабас в Северодонецк.

Доставка билетов из кассы на Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк» по городу Северодонецк и Новой почтой по Украине наложенным платежем или предоплате.

Самый полный выбор, официальная продажа! Афиша Северодонецк. Возврат билета без проблем, согласно п.6 «Условиям договора публичной оферты». Доставим курьером по г.Житомиру и любым перевозчиком по Украине. Услуги: Покупка билета в Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал, Бронирование билета, Удобный возврат билета, Доставка курьером, Заказ по телефону, Билет на e-mail, Безопасный платеж, Коллективные покупки.

Концерты в филармонии, театрах филармониях и клубах города Северодонецк 2018.

Билетная онлайн касса Северодонецк, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, Правильный зал Karabas, где вы можете купить электронный билет (етикет, e-ticket, eticket) на концерты и другие события.

Адреса театров города Северодонецк, цены на билеты в партер, балкон, амфитеатр, описание представлений, афиша города Северодонецк.

Популярные места Северодонецк: ДК Химиков, Ледовый дворец спорта, Концертный зал музыкального училища им С.С.Прокофьева, ГДК Северодонецк, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр, Цирк Кобзов, Green Touwn, ДК Строителей, где вы можете всегда у нас купить билет.

У нас цена на билеты на Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк» ниже, чем на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua!

Академічний симфонічний оркестр: Музична казка «Петя і Вовк» Купить электронный билет E-ticket Мы советуем Вам выбрать электронный билет при покупке онлайн и получить его сразу же на e-mail!

В чем преимущества электронного билета в онлайн кассе:

  • достаточно просто показать его с экрана телефона перед концертом без распечатывания;
  • не нужно даже выходить из дому в кассу, чтобы забрать билет, и тратить время на его оформление;
  • его можно купить 24 часа в сутки 365 дней в году с любого гаджета;
  • билет можно купить находясь даже за пределами страны;
  • он доступен сразу после покупки;
  • утерянный билет легко восстановить;
  • купить билеты можно сразу, как только они появились в продаже, выбрав лучшие места;
  • для прохода на мероприятие достаточно показать только штрих-код билета.
  • вы участвуете в экономии бумаги и идете в ногу со временем!

9 из 10 наших покупателей выбирают электронный билет!

Другие события в городе Северодонецк

Театры, клубы, фестивали, билетные кассы города Северодонецк

Популярные артисты

NK