26 лютого 2024 в 19:00, Дубно, Дубенський районний будинок культури, вул. Данила Галицького, 2

Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки»»
Дубно, Дубенський районний будинок культури, вул. Данила Галицького, 2 - 26 лютого 2024 в 19:00

Вистава "Доньки" - це присвята всім жінкам України, які зараз героїчно переживають та проживають цю війну, піклуються про дітей, проявляючи милосердя та стійкість.

Це історія про те, що навіть під час війни, завжди є місце любові та милосердю. Вистава наповнена ніжністю, коханням, натхненням та молитвою про Боже благословення бути матір’ю.

Продюсером вистави виступила Нонна Кондрашов

Придбати квитки на концерт Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки» 26 лютого 2024 в 19:00, Дубно, Дубенський районний будинок культури по ціні від 280 грн.

Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки» відбудеться 26 лютого 2024 в 19:00 в Дубно, Дубенський районний будинок культури за адресою вул. Данила Галицького, 2.

Доставка квитків на Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки» по місту Дубно та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Дубно, Дубенський районний будинок культури, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Дубно 2023.

Квиткова каса Дубно, Дубенський районний будинок культури, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Дубно, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Дубно.

У нас ціна на квитки на Наталія Могилевська. Моновистава «Доньки» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Дубно

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Дубно