18 лютого 2024 в 18:00, Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного),

Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на «Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного)»
Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), - 18 лютого 2024 в 18:00

«Не сподіваючись на мрію» — лірична комедія на 2 дії, лібрето — Євгенія Мішанкіна.

Не сподіваючись на мрію проходило життя Надії, яка, схоже, змирилася зі становищем старої діви і все своє життя заповнювала турботами про хвору матір, Любов Іванівну, поки одного разу напередодні Нового року в їх квартирі не пролунав дзвінок зовсім незнайомого чоловіка…

Як складеться доля всіх героїв цієї дивовижної історії ви зможете дізнатися буквально «з перших вуст», тому що вистава поставлена таким чином, що кожен глядач відчує себе безпосереднім учасником цих сімейних сцен, діалогів, комічних ситуацій і, навіть, брехні «на благо».

Усі образи легко впізнати, а ситуації — знайомі кожному! Уважний глядач одразу зрозуміє, про що з ним «говорять» зі сцени. Достатньо звернути увагу на імена героїнь!

Тож, запрошуємо вас, дорогі глядачі, до цієї розмови на вічні теми, яку ми вперше проведемо на нашій новій сцені «на висоті»!

Придбати квитки на Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного) 18 лютого 2024 в 18:00, Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) по ціні від 150 грн.

Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного) відбудеться 18 лютого 2024 в 18:00 в Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) за адресою .

Доставка квитків на Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного) по місту Одеса та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Одеса 2023.

Квиткова каса Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Одеса, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Одеса.

У нас ціна на квитки на Не сподіваючись на мрію (ОАТМК ім. М. Водяного) цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Одеса

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Одеса