17 лютого 2024 в 15:00, Ромни, МБК, бул. Шевченка, 6

«Не заважайте генералу, або українці не здаються» Придбати електронний квиток E-ticket Ми радимо Вам обирати електронний квиток при покупці та отримати його одразу ж на e-mail!

У чому переваги електронного квитка:

  • досить лише показати його з екрану телефону перед подією без роздруковування;
  • не потрібно навіть виходити з дому, щоб отримати квиток, і витрачати свій час на його оформлення;
  • його можливо придбати 24 години на добу 365 днів на рік з будь-якого гаджету;
  • його можливо придбати, перебуваючи навіть за межами країни;
  • він доступний відразу після купування;
  • втрачений квиток легко відновити;
  • квитки можливо придбати відразу, як тільки вони з'явилися у продажу, обравши найкращі місця;
  • для проходу на захід достатньо показати лише штрих-код квитка;
  • ви берете участь в економії паперу, зберіганні лісу і йдете в ногу з часом!

9 із 10 наших покупців обирають електронний квиток!

Придбати квитки на ««Не заважайте генералу, або українці не здаються»»
Ромни, МБК, бул. Шевченка, 6 - 17 лютого 2024 в 15:00

Він давав присягу не владі, а народу України і коли прийшла війна, він не вагаючись, став на захист інтересів держави. Не піддавшись на підкуп і вмовляння зрадити, зберіг честь офіцера і за це був запроторений до в'язниці для божевільних, де тільки випадок та вірні друзі допомогли йому не зламатися, втекти звідти, та продовжити свою боротьбу. Гостросюжетна наддраматична вистава Сучасного Українського Театру у якій є все – любов до Батьківщини, кохання до жінки, сміх крізь сльози і неймовірна впевненість у перемозі добра і справедливості над зрадою і ненавистю - не залишать байдужим ні одного нашого вірного глядача.

Придбати квитки на концерт «Не заважайте генералу, або українці не здаються» 17 лютого 2024 в 15:00, Ромни, МБК по ціні від 200 грн.

«Не заважайте генералу, або українці не здаються» відбудеться 17 лютого 2024 в 15:00 в Ромни, МБК за адресою бул. Шевченка, 6.

Доставка квитків на «Не заважайте генералу, або українці не здаються» по місту Ромни та Новою поштою по Україні післяплатою або передоплатою.

Найповніший вибір, офіційний продаж! Повернення квитка без проблем, згідно з п.6 «Умов договору публічної оферти». Доставимо кур'єром по м. Житомиру та будь-яким перевізником по Україні. Послуги: Купівля квитка в Ромни, МБК, Бронювання квитка, Зручне повернення квитка, Зручне повернення коштів, Доставка кур'єром, Післяплата, Передплата, Замовлення телефоном, Квиток на e-mail, Безпечний платіж, Колективні покупки.

Концерти у філармонії, театрах та клубах міста Ромни 2023.

Квиткова каса Ромни, МБК, де ви можете придбати електронний квиток (етикет, e-ticket, eticket) на концерти та інші події.

Адреси театрів міста Ромни, ціни на квитки в партер, балкон, амфітеатр, описи подій, афіша міста Ромни.

У нас ціна на квитки на «Не заважайте генералу, або українці не здаються» цікавіша, ніж на bilet.zt.ua, karabas.com, concert.ua, internet-bilet.ua, kasa.in.ua, kontramarka.ua, tickets.ua, ticketsbox.com, MoeMisto.ua, hochu-bilet.com, билет.com.ua, olx.ua ,rozetka.com.ua!

Ви можете нас знайти на facebook.com, instagram.com, twitter.com, t.me, google.com, telegram, viber!Інші події у місті Ромни

Театри, клуби, розваги, фестивалі міста Ромни